dowolna

Nieruchomości Legionowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

1 980 000 zł486 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Ekonomiczny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, ul Grudzie. Ok 100 m2 prywatnej powierzchni mieszkalnej + 8 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,90 m² 11 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny oferta dostępna tylko W indepro nieruchości 3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 1 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł561 m² 641,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o atrakcyjnych parametrach, położoną na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,10 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 3 piętrze (winda) 3 pokojowe pow. 56,10 m2 plus piwnica, blok 11-o kondygnacyjny Legionowo "osiedle Jagiellońska" w obrębie bloku bardzo dużo starych pięknych drzew i duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł313 m² 5 207,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Marzysz o miejscu, które ma w sobie serce, historię i niepowtarzalną energię? Poznaj wyjątkowy dom o powierzchni 313 m2, położony na działce 685 m2 w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 438 m² 452,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Legionowie przy ul. Grudzie. Działka idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego z uwagi na jej dogodne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,90 m² 11 366,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku bez windy z 1954 roku -legionowo, piaski, ul. Piaskowa. Blok z cegły. Na osiedlu miejsca parkingowe ogólnodostępne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł421 m² 4 748,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 417,19 m na który składają się 4 poziomy. Na poziomie -1 znajduje się: -kotłownia, -łazienka, -oddzielne wc, -kuchnia, -przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł86 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł64 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 64m2 w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Na parterze odnajdziemy mały hol, by następnie udać się schodami na 1 piętro, gdzie odnajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł799 m² 687,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w spokojnej, jednorodzinnej części Legionowa, przy ul. Malinowej. Teren objęty mpzp mn1, co umożliwia realizację domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 548 m² 463,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł160 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż zadbany i pełen ciepła dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legionowie, na cichym i przytulnym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem - centrum Legionowa, 200 m + widna piwnica Na sprzedaż murowany dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł86 m² 11 337,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni łącznej 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł136 m² 14 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy, praktyczny dom wolnostojący o powierzchni 150m2, posadowiony na działce o powierzchni 500 m2, położony w Legionowie, w dzielnicy nazywanej III.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,08 m² 10 978,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne 31 m W centrum legionowa po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Sowińskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Ładna kawalerka o powierzchni 30,9 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z wnęką sypialnianą, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,90 m² 12 297,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ustawna kawalerka z oddzielną, widną kuchnią oraz pięknym widokiem na panoramę okolicy, położona w Legionowie. Lokal ma powierzchnię 30,9 m i znajduje się na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,50 m² 10 057,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z nami kupisz bezpiecznie. Fajne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2004 roku w centrum Legionowa. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł867 m² 1 036,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 867 m2, działka skrajna-przy ulicy. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny i idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,45 m² 11 820,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zarezerwowane Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł90 m² 13 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2! Oferujmy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł582 m² 7 216,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący budynek magazynowo - garażowy. Cała nieruchomość o powierzchni 582 m2 położona na gruncie o pow. 2830 m2 składa się: - dużej hali/.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Marysieńki 1. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty z lat 80., bez windy. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł148 m² 7 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej 6 pokoi, garaż, mini osiedle legionowo Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym mini osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł159,78 m² 13 706,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Promocja! Teraz obniżka ceny, aż o 60 000 zł! nie pobieramy prowizji od kupującego! Sprzedam przepiękny, gotowy do wprowadzenia, energooszczędny dom z basenem w spokojniej części.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł50,17 m² 11 042,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2 znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku z cegły w Legionowie przy ul. Warszawskiej 44. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 494 m² 937,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum Legionowa: - zaledwie 23 km od centrum Warszawy, - w otoczeniu obiektów handlowo-usługowych, - przeznaczony pod funkcję usługową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł154,60 m² 5 815,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni całkowitej ok. 154 m , położony w samym centrum Legionowa, przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,60 m² 8 039,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

bez prowizji od kupującego!brak podatku pccstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojowewszystkie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.