dowolna

Nieruchomości Legionowo - Oferty wynajmu nieruchomości

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone i wyposażone mieszkanie ul. Przemysłowa 9, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowy w samym centrum Legionowa przy ulicy Piłsudskiego. Poprzedni najemca w lokalu prowadził pizzernię, lokal jest do wynajęcia wraz z pozostałym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 zł42,30 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42,30m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, loggi. Mieszkanie położone na siódmym piętrze. Kwota wynajmu to 2500 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do stacji głównej pkp-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe położone w niskim 4- piętrowym bloku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, z dbałością o każdy szczegół. Zabudowa kuchni lakierowana,.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł114 m² 54,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

52,38 zł/m²66,82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynajmę lokal biurowo- usługowy w wyjątkowej lokalizacji w Legionowie. Atuty lokalu: kameralny budynek, świetny widok na park w Rynku, miejsca do parkowania też się znajdą( jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,58 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Legionowie ( dzielnica Bukowiec ) na kameralnym zielonym osiedlu z niską jednopiętrową zabudową. 2 pokoje 18m/kw, 9m/kw. Oddzielna kuchnia 10m/kw, przedpokój 6m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący z trzema garażami na wynajem - Legionowo, ul. Polankowa Cena najmu: 10 000 zł netto miesięcznie + opłaty licznikowe Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję jednorazowo ( 1300 zł) Czynsz miesięczny 2600 zł ( 1800 czynsz najmu + 700 zł czynsz administracyjny +100 zł zaliczka na prąd Wymagana kaucja 2600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł880 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowa (2025) hala magazynowa o powierzchni około 620 m2 z możliwością podziału, powierzchnia biurowa ok 260 m2 na dwóch poziomach z możliwością podziału (klatka schodowa obsługuje.

Szczegóły ogłoszenia

96 zł/m²25 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajmu pawilon handlowo usługowy, położony w ścisłym centrum Legionowa. Lokal usytuowany na parterze z witryną, ogrzewanie gazowe, wszystkie media miejskie, powierzchnia 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,90 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Klasyczna kawalerka w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z wnęką ( 17 m2) oraz kuchni i łazienki, o łącznej pow. 30,90 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prywatna oferta najmu ul. Batorego 82 Legionowo Cicha, zadbana kawalerka w nowej eleganckiej kamienicy. Własne miejsce postojowe przed budynkiem. Komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w ścisłym centrum Legionowa przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Reymonta, doskonała lokalizacja pod biznes w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98,19 m² 56,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny segment w idealnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia segment o powierzchni 98 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł230 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wynajem - komfortowy dom wolnostojący z ogrodem | Legionowo | Cisza, przestrzeń, wygoda Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w topowym miejscu u zbiegu ulic Modlińskiej i Parkowej w Jabłonnej (obok Legionowa) bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od czerwca Do wynajęcia kawalerka w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,10 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Legionowa pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł220 m² 35,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom na dużej działce w Legionowie do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia wolnostojący, dwupoziomowy dom przy ul. Polankowej w Legionowie. Dom o łącznej powierzchni 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

88,71 zł/m²62 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 62 m2 położony w centrum Legionowa, przy ulicy równoległej do ul.Piłsudskiego. Dogodna i znana lokalizacja. Powierzchnia typu open space z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30,90 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

42,69 zł/m²154,60 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem przestronny, dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni całkowitej ok. 154 m , położony w samym centrum Legionowa, przy ul. Władysława Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio o pow. 30mkw, kameralny budynek, miejsce postojowe naziemne. Lokalizacja: legionowo, ul. Hetmańska Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy w samym środku osiedla Piaski. Idealny na zakład fryzjerski, kosmetyczny, solarium, sklep spożywczy itp. Kwota wynajmu to 2500,00zł (netto) Zlecenie realizowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia ładny dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, położony w leśnej otulinie na działce o powierzchni 1400m2, z pięknymi sosnami, wśród nowo powstałych domów. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od maja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogródkiem ul. Tadeusza Kościuszki 148, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja przy skm. Lokal nowy luksusowo wykończony Klimatyzacja/rekuperacja/ogrzewanie podłogowe Powierzchnia na wynajem - 35mkw. Nowy Apartamentowiec! Lokal Przeznaczenie: sklep / Biuro /.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł380 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom*wynajem*ogród* dobra lokalizacja* idealny dla rodziny* , biuro lub pokoje pracownicze [english description below] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje: nowoczesny, komfortowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i panoramicznymi przeszkleniami, położony w spokojnej, zielonej części Legionowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

138,71 zł/m²31 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną, położony na parterze w samym centrum Legionowa. Lokalizacja: w centrum miasta! w pobliżu Biedronka, liczne lokale usługowe, sklepy, duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł73 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego budynku, położonego na Osiedlu Piaski w odległości 2 minut od stacji pkp Legionowo. Osiedle Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo

146,34 zł/m²41 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcie lokal handlowo usługowy o powierzchni 41m2 składający się z dwóch pomieszczeń i łazienki. Lokal znajduje się na parterze przy ul. Piłsudskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reymonta

Centrum,Legionowo

81,82 zł/m²110 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 110 m2 na parterze w centrum Legionowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Reymonta

Centrum,Legionowo

106,67 zł/m²15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 15m2 na parterze w centrum Legionowa przy ulicy Reymonta 12. Przeznaczenie lokalu dla biura, gabinetu kosmetycznego, sklepu internetowego. Wynajmujący dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 500 zł25 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia duży pokój w domu jednorodzinnym, wyposażony: duże łóżko, dwa fotele, stolik, dwie komody, szafa, regały na książki, telewizor, wi-Fi, bardzo ciepły poziom na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju. Lokal położony na 2 piętrze w budynku trzy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij