dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legionowo Przystanek

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 580 000 zł143 m² 11 048,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934roku, po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł2 152 m² 915,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 2152 m (szer. 25 m), położona w zielonej części Legionowa osiedle Przystanek. Media miejskie dostępne w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł115 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Bez podatku pcc, bez prowizji! Przedstawiamy Państwu nowoczesny, komfortowy dom, położony zaledwie kilka minut od Jeziora Zegrzyńskiego i niespełna 30 km od centrum Warszawy. 115m2 + 30m2 podasze |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 3 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Lokal nr 2 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Lokal nr 4 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w zabudowie bliźniaczej położony w Legionowie przy ulicy Grudzie. Budynek do generalnego remontu. Działka 486 m2 Na działce znajduje się podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł549,40 m² 6 916,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m idealny na działalność /lasy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 1 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogródkiem ul. Tadeusza Kościuszki 148, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Przystanek,Legionowo

3 800 000 zł549 m² 6 916,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Przystanek,Legionowo

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Legionowa przy Ul. Leśnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przystanek,Legionowo

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Przystanek,Legionowo

470 000 zł43 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio | bez pcc | bez prowizji Nowe 2 Pokoje z balkonem| Legionowo | B1.2 Prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,73 m2 zlokalizowane na piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Lwowa

Przystanek,Legionowo

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2. położone przy Ul. Obrońców Lwowa w Legionowie, na 2 piętrze w segmencie na kameralnym osiedlu w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Przystanek,Legionowo

478 000 zł53 m² 9 035,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na atrakcyjnym 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Piaskach przy ul. Zegrzyńskiej. Budynek został odmalowany, wymienione wiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934 roku , po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Odkryj Swój Nowy Dom Marzeń w Sercu Legionowa! Prestiżowa inwestycja dla wymagających wyjątkowy dom o powierzchni 131 m w sercu Legionowa, łączący miejską wygodę ze spokojem zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

759 000 zł82 m² 9 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez prowizji, bez pcc, rachunki powiernicze. Rozpoczynamy sprzedaż segmentów w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej od 81,78 m2 + strych 40 m2 (po podłodze) do 140 m2, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przystanek,Legionowo

635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z przytulnym, domowym klimatem ta oferta jest dla Ciebie! Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

819 000 zł82 m² 10 014,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy funkcjonalny i komfortowy segment 81,78 m2 z poddaszem do aranżacji: ok. 40 m (po podłodze) z ogródkiem około 100 m2, usytuowany przy ulicy Wieleńskiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

1 279 000 zł137 m² 9 356,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedstawiamy funkcjonalny i komfortowy bliźniak 136,70 m2 z ogródkiem 381 m2, usytuowany przy ulicy Wieleńskiej 1 w Legionowie. Dom łączy komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grunwaldzka

Przystanek,Legionowo

1 290 000 zł1 500 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1500 m . Nieruchomość znajduje się w Legionowie, przy skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Poznańskiej. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przystanek,Legionowo

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubelska

Przystanek,Legionowo

1 189 000 zł270 m² 4 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Legionowie - Przystanek. Cicha i spokojna okolica - Legionowo Przystanek to osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane blisko szkoły, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Przystanek,Legionowo

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, przestronny segment z dużym ogrodem w Legionowie Na sprzedaż jasny, w pełni wykończony dom o powierzchni 130 m, zlokalizowany w spokojnej części miasta - Legionowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Przystanek,Legionowo

580 000 zł53 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Przystanek,Legionowo

870 000 zł70 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowy apartament z tarasem i ogrodem - Twój zielony azyl w Legionowie Wyobraź sobie, że budzisz się w jasnym, przytulnym wnętrzu, otwierasz drzwi na taras i witasz dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

900 000 zł163 m² 5 531,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 450 m2, położony w cichej części Legionowa. Wykaz powierzchni: piwnica: pomieszczenie gospodarcze - 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

1 590 000 zł298 m² 5 335,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, wykończony z wysokiej jakości materiałów dom znajdujący się w cichej i urokliwej dzielnicy Legionowa - Legionowo Przystanek z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij