dowolna

Mieszkania na poddaszu Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,90 m² 13 559,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na ostatnim piętrze | 30,9 m | Legionowo, os. Jagiellońska | Idealna na start lub inwestycję Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. To jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,45 m² 13 136,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ostatnie piętro. Cisza. Światło. Gotowe do zamieszkania. Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone na ostatnim 3 piętrze kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,31 m² 8 970,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł99,40 m² 7 897,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legionowo

Łajski,Legionowo

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż Legionowo Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Legionowa, w kameralnym budynku typu czworak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przystanek,Legionowo

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

759 000 zł64 m² 11 952,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe 63,5m +ogródek+taras+ strych 26m 400m do pkp Legionowo Przystanek! Opis: na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z 2019 roku, położone na parterze w budynku dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Legionów

III Parcela,Legionowo

929 000 zł135 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe duże mieszkanie dwupoziomowe w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 135 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na Piaskach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Jagiellońska,Legionowo

599 760 zł68 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

535 000 zł64 m² 8 425,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja promocja - tylko 8 425 zł za m2 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w centrum Legionowa przy ul. Jagiellońskiej 19. Pełna własność z księgą wieczystą - można posiłkować się.

Szczegóły ogłoszenia