dowolna

Bliźniaki Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

940 000 zł147 m² 6 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentuję Państwu nową inwestycję firmy Apartamenty Małgorzata Ciszek. Jest to bliźniak z garażami sąsiadującymi z budynkiem oraz dodatkowym miejscem parkingowym przed garażem. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 3 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Lokal nr 2 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł170 m² 9 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy w Kałuszynie na granicy z Chotomowem w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 090 000 zł148 m² 7 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej 6 pokoi, garaż, mini osiedle legionowo Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym mini osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł115 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Bez podatku pcc, bez prowizji! Przedstawiamy Państwu nowoczesny, komfortowy dom, położony zaledwie kilka minut od Jeziora Zegrzyńskiego i niespełna 30 km od centrum Warszawy. 115m2 + 30m2 podasze |.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł71 m² 16 577,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z ogrodem położony w spokojnej okolicy pełnej zieleni - w miejscowości Legionowo pod Warszawą - blisko szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Lokal nr 4 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni 280 mkw., podzielony na 3 całkowicie niezależne lokale, każdy z osobnym wejściem. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania wielopokoleniowego, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w zabudowie bliźniaczej położony w Legionowie przy ulicy Grudzie. Budynek do generalnego remontu. Działka 486 m2 Na działce znajduje się podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł200 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferujemy do sprzedaży dom murowany, dwurodzinny z oddzielnymi wejściami, położony w Legionowie w bliskim sąsiedztwie stadionu miejskiego. Istnieje możliwość przywrócenia domowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł486 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Ekonomiczny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, ul Grudzie. Ok 100 m2 prywatnej powierzchni mieszkalnej + 8 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 1 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł160 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż zadbany i pełen ciepła dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legionowie, na cichym i przytulnym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł86 m² 11 337,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni łącznej 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazowiecka

Centrum,Legionowo

1 059 000 zł130 m² 8 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo już gotowe. Bezpośrednio! bez prowizji! Kupujący nie płaci podatku pcc! Piękny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej-szeregowej położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 049 000 zł128 m² 8 169,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! _________________________________ Kameralne osiedle składające się z trzech budynków w zabudowie Bliźniaczej chotomów 1 km od pkp Legionowo -przystanek Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

1 199 000 zł131 m² 9 152,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez prowizji! Kupujesz bezpośrednio od Inwestora Prywatnego nowoczesny bliźniak 131 M | działka 450 M | ogrzewanie podłogowe na 3 kondygnacjach Prezentujemy wyjątkową inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 620 000 zł151 m² 10 699,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom dwulokalowy usytuowany jest w cichej uliczce wśród domków jednorodzinnych z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Budynek wykonano w technologii tradycyjnej murowanej. Mur warstwowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Młodych,Legionowo

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

<> sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Centrum,Legionowo

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Prezentujemy połowę bliźniaka ze strychem i piwnicą, położoną w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

III Parcela,Legionowo

849 000 zł137 m² 6 214,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Super cena! piękne, nowoczesne domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej w legionowie. Kupujący nie płaci podatku pcc! pompa ciepła W cenie! uwaga: ostateczny wygląd domów (po wykonaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Odkryj Swój Nowy Dom Marzeń w Sercu Legionowa! Prestiżowa inwestycja dla wymagających wyjątkowy dom o powierzchni 131 m w sercu Legionowa, łączący miejską wygodę ze spokojem zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Prezentujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w cichej i zielonej części Legionowa (centrum 2 km). Oferujemy trzy w pełni zorganizowane kondygnacje w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 280 000 zł187 m² 6 844,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Legionowo z pięknie zagospodarowaną działką. Działka o powierzchni 430 m. zagospodarowana zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

759 000 zł82 m² 9 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez prowizji, bez pcc, rachunki powiernicze. Rozpoczynamy sprzedaż segmentów w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej od 81,78 m2 + strych 40 m2 (po podłodze) do 140 m2, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wyjątkowy dom, idealny dla osób szukających komfortu, wysokiej jakości wykonania i spokoju w otoczeniu natury. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Legionowa, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Sobieskiego,Legionowo

1 250 000 zł165 m² 7 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Legionowie. Dom murowany, o powierzchni 165,08 m2, wybudowany w 2009 roku. Materiał budowlany: cegła ceramiczna, ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji gotowy! __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

1 209 000 zł131 m² 9 229,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do końca listopada black friday - 40 000 zł od ceny 1249 000 zł bez prowizji! legionowo przy Arenie| 5 pokoi | 131 m2 | Odkryj harmonię luksusu, nowoczesnego designu i inteligentnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Opis Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Wola Aleksandra, w gminie Nieporęt (woj. mazowieckie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł111 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowy dom w Legionowie klasyczny, elegancki charakter, komfort i doskonała lokalizacja w zielonej części miasta. Dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Józefa Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

1 279 000 zł137 m² 9 356,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedstawiamy funkcjonalny i komfortowy bliźniak 136,70 m2 z ogródkiem 381 m2, usytuowany przy ulicy Wieleńskiej 1 w Legionowie. Dom łączy komfort mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Bukowiec B,Legionowo

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedstawiam kolejną inwestycję firmy Apartamenty Małgorzata Ciszek. Tym razem zapraszam do zakupu segmentów w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita segmentu to 147 m2 z czego 25 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Bukowiec C,Legionowo

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 64m2 w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Na parterze odnajdziemy mały hol, by następnie udać się schodami na 1 piętro, gdzie odnajdziemy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem zaledwie 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Centrum,Legionowo

880 000 zł176 m² 5 008,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa gotowa inwestycja W skrzeszewie - odbiór początkiem jesieni 2025 Foreigners do not need permission from the Ministry of Internal Affairs and Administration to purchase / Иностранцам.