dowolna

Domy Legionowo – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!agencjibrak podatku pccmam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł114 m² 54,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł160 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia ładny dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, położony w leśnej otulinie na działce o powierzchni 1400m2, z pięknymi sosnami, wśród nowo powstałych domów. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł200 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferujemy do sprzedaży dom murowany, dwurodzinny z oddzielnymi wejściami, położony w Legionowie w bliskim sąsiedztwie stadionu miejskiego. Istnieje możliwość przywrócenia domowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

915 000 zł90 m² 10 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie każdy dom potrzebuje budowy od podstaw, żeby stać się miejscem na nowy początek. Czasem wystarczy dobra przestrzeń, solidna konstrukcja i remont wykonany z myślą o tym, żeby po.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł230 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wynajem - komfortowy dom wolnostojący z ogrodem | Legionowo | Cisza, przestrzeń, wygoda Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w cenie mieszkania! 250 m2 | 7 pokoi | Legionowo | 5 min od pkp Szukasz domu z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł86 m² 11 337,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni łącznej 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł159,78 m² 13 706,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Promocja! Teraz obniżka ceny, aż o 60 000 zł! nie pobieramy prowizji od kupującego! Sprzedam przepiękny, gotowy do wprowadzenia, energooszczędny dom z basenem w spokojniej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł193,30 m² 9 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 193,3 m2 położony na pięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 1 000 m2 z ogromnym tarasem (70 m2) otoczonym roślinnością. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem - centrum Legionowa, 200 m + widna piwnica Na sprzedaż murowany dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł486 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Ekonomiczny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, ul Grudzie. Ok 100 m2 prywatnej powierzchni mieszkalnej + 8 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł178 m² 8 707,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 178 mkw. z działką 749 mkw. Legionowo, ul. Hetmańska (druga linia zabudowy) Dom z początku lat 90., z nowoczesnymi instalacjami: fotowoltaika,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i panoramicznymi przeszkleniami, położony w spokojnej, zielonej części Legionowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom do remontu na dużej działce z potencjałem w Legionowie Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej i zielonej części Legionowa, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł380 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom*wynajem*ogród* dobra lokalizacja* idealny dla rodziny* , biuro lub pokoje pracownicze [english description below] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje: nowoczesny, komfortowy dom na.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł136 m² 14 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy, praktyczny dom wolnostojący o powierzchni 150m2, posadowiony na działce o powierzchni 500 m2, położony w Legionowie, w dzielnicy nazywanej III.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł158 m² 9 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:527 m²

Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, styl i Doskonała Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł99,40 m² 7 897,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,66 m² 8 035,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

brak prowizji od kupującego!budynek stoi - odbiory na wiosnęstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskie!segmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kolejowa

III Parcela,Legionowo

848 000 zł104 m² 8 124,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Na sprzedaż ostatnie domy w zabudowie szeregowej blisko skm z ogrodem pod lasem z dwoma miejscami postojowymi - miejscowość Legionowo pod Warszawą! Sprzedawane domy to nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

III Parcela,Legionowo

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący 210 m na dużej działce 1500 m cisza, zieleń, las Legionowo, ul. Świerkowa Działka: 1500 m Powierzchnia domu: 210 m Liczba pokoi: 7 Liczba kondygnacji: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Legionowie przy ul. Warszawskiej, usytuowany na działce o powierzchni 708 m . Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Przystanek,Legionowo

3 800 000 zł549 m² 6 916,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m idealny na działalność /lasy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

III Parcela,Legionowo

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934roku, po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Handlowa

Bukowiec A,Legionowo

915 000 zł90 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Są domy, które mają swoją historię, ale zostały stworzone na nowo z myślą o współczesnym komforcie życia. Solidna zabudowa z lat 70, która przeszła kompleksowy remont i dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

III Parcela,Legionowo

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość inwestycyjna Z potencjałem pod 3-4 lokale Legionowo / okolice skm 150m Roi ponad 9% Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, która już dziś funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazowiecka

Centrum,Legionowo

1 059 000 zł130 m² 8 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo już gotowe. Bezpośrednio! bez prowizji! Kupujący nie płaci podatku pcc! Piękny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej-szeregowej położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

1 570 000 zł104 m² 15 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom parterowy w Legionowie o powierzchni użytkowej 90 m , usytuowany na działce o powierzchni 500 m . Dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 049 000 zł128 m² 8 169,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! _________________________________ Kameralne osiedle składające się z trzech budynków w zabudowie Bliźniaczej chotomów 1 km od pkp Legionowo -przystanek Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Centrum,Legionowo

2 275 000 zł280 m² 8 114,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom (wolnostojący) na działce 1 284 mkw. Świetna, ponadczasowa bryła domu wynikająca z niestandardowego zaprojektowania jego wnętrza (półpiętra). Dom składa się z 6. pokoi oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

1 039 000 zł90 m² 11 544,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 m²

Bez Prowizji | Na wyłączność | Gotowy do zamieszkania!_____ 5-pokojowy segment z prywatnym ogrodem - Bezczynszowy- legionowo Centrum powierzchnia: łącznie ok. 90 m2 powierzchni użytkowej 59,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

1 199 000 zł131 m² 9 152,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez prowizji! Kupujesz bezpośrednio od Inwestora Prywatnego nowoczesny bliźniak 131 M | działka 450 M | ogrzewanie podłogowe na 3 kondygnacjach Prezentujemy wyjątkową inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 620 000 zł151 m² 10 699,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom dwulokalowy usytuowany jest w cichej uliczce wśród domków jednorodzinnych z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Budynek wykonano w technologii tradycyjnej murowanej. Mur warstwowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

1 390 000 zł211 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z potencjałem w centrum Legionowa idealny do mieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w samym sercu Legionowa. Ze względu na doskonałą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij