dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legionowo Piaski

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 549 000 zł170 m² 9 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy w Kałuszynie na granicy z Chotomowem w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,31 m² 11 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Aleja I Dywizji Zmechanizowanej o powierzchni 46,31m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 177 000 zł71 m² 16 577,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z ogrodem położony w spokojnej okolicy pełnej zieleni - w miejscowości Legionowo pod Warszawą - blisko szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 46,25 m Legionowo, piaski 3 piętro / 4 (bez windy) 3 pokoje + kuchnia + łazienka balkon ok. 3 m + piwnica ok. 2,1 m Mieszkanie do remontu idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł1 439 m² 898,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Legionowie, przy ulicy Józefa Mireckiego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, zadrzewiona, płaska działka o wymiarach: 24m (od frontu).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,27 m² 13 120,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne z otwartą kuchnią. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,25 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie- (dzielnica Piaski). Spokojna i zielona okolica z dużą ilością przestrzeni między blokami. Lokal na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! dla rodziny! Prezentuję Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie (przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,90 m² 11 366,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku bez windy z 1954 roku -legionowo, piaski, ul. Piaskowa. Blok z cegły. Na osiedlu miejsca parkingowe ogólnodostępne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy w samym środku osiedla Piaski. Idealny na zakład fryzjerski, kosmetyczny, solarium, sklep spożywczy itp. Kwota wynajmu to 2500,00zł (netto) Zlecenie realizowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł73 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego budynku, położonego na Osiedlu Piaski w odległości 2 minut od stacji pkp Legionowo. Osiedle Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,60 m² 10 643,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł63,50 m² 10 362,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam własnościowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 Mieszkanie jest jasne, dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Piaski,Legionowo

459 000 zł46 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

525 000 zł44 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

595 000 zł64 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

680 000 zł64 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piaski przy ulicy Zegrzyńskiej. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,50 m2, , usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

537 000 zł44 m² 12 232,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

595 000 zł64 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

580 000 zł53 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane w legionowie przy ul.Zegrzyńskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju. Lokal położony na 2 piętrze w budynku trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Sybiraków

Piaski,Legionowo

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od Najemcy Nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Legionowie przy ul. Alei Sybiraków 20 o powierzchni 63,14m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

595 000 zł63 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje- 15,87m2, 10,42m2,5,57m2,7,61m2.