dowolna

Nieruchomości Legionowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja - Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na os. Sobieskiego w Legionowie. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga żadnego wkładu finansowego - gotowe do wprowadzenia. Doskonały układ - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 130 m | 5 pokoi | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Centrum,Legionowo

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 70 m , usytuowanego na parterze kameralnego segmentu z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

445 000 zł31 m² 14 354,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jednostronne, w stanie do remontu (parkiet w dobrym stanie). Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Bukowiec B,Legionowo

698 000 zł60 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. gen. Bolesława Roi. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

985 000 zł163 m² 6 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Domy po wszystkich odbiorach- gotowe do zakupu Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów, położonych w okolicy słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

561 000 zł53 m² 10 604,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. W pobliżu: przedszkole 250m, szkoła i basen 400m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Ludwisin,Legionowo

955 000 zł220 m² 4 346,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej. Powierzchnia użytkowa budynku to 132,20m2 w skład której wchodzi powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Bukowiec B,Legionowo

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

519 000 zł46 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Norwida w Legionowie. Do lokalu przynależy zabudowany fragment korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

690 000 zł64 m² 10 866,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m z balkonem, oddzielną kuchnią i piwnicą. Lokal położony jest na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Sobieskiego,Legionowo

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z dużym balkonem oraz ogródkiem o powierzchni ok. 50 m , położone na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o charakterze inwestycyjnym, położoną w dogodnej lokalizacji w aglomeracji warszawskiej- powiat Legionowski. To propozycja dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł61 m² 9 297,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Jagiellońska,Legionowo

519 000 zł53 m² 9 810,96 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z windą. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Położone na 3. piętrze w 8 piętrowym bloku z windą. Budynek z wielkiej płyty, po termomodernizacji, z domofonem. Układ pomieszczeń jasny salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

670 000 zł52 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Sobieskiego,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , (dodatkowo dwie piwnice łącznie 14m ) położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, przestronny segment z dużym ogrodem w Legionowie Na sprzedaż jasny, w pełni wykończony dom o powierzchni 130 m, zlokalizowany w spokojnej części miasta - Legionowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Centrum,Legionowo

924 000 zł110 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Prezentujemy połowę bliźniaka ze strychem i piwnicą, położoną w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Partyzantów

Legionowo,mazowieckie

225 000 zł455 m² 494,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w mpzp oznaczona symbolem D-2 mn2 zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

289 000 zł31 m² 9 352,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne w najlepszej wersji układu, jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią. Układ mieszkania pozwala na zrobienie mini dwupokojowego mieszkania z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Przystanek,Legionowo

580 000 zł53 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na atrakcyjnym 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Piaskach przy ul. Zegrzyńskiej. Budynek został odmalowany, wymienione wiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

670 000 zł52 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2004 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

680 000 zł64 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Legionowo, ul. Mickiewicza | 63,5 m | gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w komfortowym, przestronnym mieszkaniu w sercu Legionowa! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jednostronne, w stanie do remontu (parkiet w dobrym stanie). Posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny funkcjonalny dom w bliskiej okolicy Legionowa, z bardzo ładnie zagospodarowaną działką. Dom Powierzchnia - 240 m2 Działka - 959 m2 Garaż na 2 auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

675 000 zł87 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 87 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Przystanek,Legionowo

870 000 zł70 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowy apartament z tarasem i ogrodem - Twój zielony azyl w Legionowie Wyobraź sobie, że budzisz się w jasnym, przytulnym wnętrzu, otwierasz drzwi na taras i witasz dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

635 000 zł56 m² 11 319,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Doskonała lokalizacja szczególnie dla rodzin z dziećmi. Centrum Legionowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Sobieskiego,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe M4 o powierzchni 63,5 m z księgą wieczystą oraz udziałem w gruncie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego