dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 53 m2 (3 pokoje z kuchnią) usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 1985 roku (ul. Sobieskiego 15, legionowo). Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

289 900 zł60 m² 4 803,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio, mieszkanie 60,35m2 w Legionowie, 3 pokoje, po remoncie, glazura, terakota, panele, gładź, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna plastikowe z roletami, sanitariaty, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daliowa

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bez pośrednika Ładne rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy osiedla na Bukowcu (otoczenie -dzielnica willowa) blisko las (300m) Wysoki parter. Mieszkanie szczytowe , z trzech stron okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

198 000 zł32 m² 6 092,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 32,5m na 1 piętrze w nowym budownictwie (2007r) z logia. Mieszkanie nowocześnie urządzone, wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

333 000 zł90 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie w Legionowie 90m2 Oferta bezpośredniej sprzedaży mieszkania powierzchni mieszkalno / użytkowej z dwu poziomową kondygnacją do adaptacji (open Space). Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł66 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w zacisznej okolicy, idealne dla młodych ludzi z małymi dziećmi. W pobliżu las, pętla linii 731, 736, przedszkole. Mieszkanie znajduje się na 1-ym piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie 53 m2. Lokal znajduje się w kameralnym 14 mieszkaniowym bloku. Budynek położone jest na skraju os. Sobieskiego i domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w centrum, blisko szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia. W pobliżu przystanki pkp i mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

150 000 zł31 m² 4 854,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie w bardzo dobrym punkcie, w centrum Legionowa, w ocieplonym i odnowionym czystym budynku. Wlascicielowi zalezy na szybkiej sprzedazy, dostepne natychmiast. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio po remoncie kapitalnym 53 m2 w budynku z cegły. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Pokoje 22, 12. Kuchnia z jadalnią 12m. Łazienka 7m. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Pokój Z kuchnią, okna I drzwi wejściowe po wymianie, glazura, terakota, parkiet, boazeria, wymienione instalacje hydrauliczna I elektryczna, blok ocieplony, ogrodzony-ścisłe centrum-blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

-miezkanie W legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 21. -metraż :53M2/ 3pokojowe Z oddzielną kuchnią. -mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowym budynku -budynek jest docieplony , wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

340 000 zł58 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się spiżarnia. Na tym samym piętrze wspólna suszarnia (pomieszczenie gospodarcze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

250 000 zł48 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu przedszkole (100 m), szkoła podstawowa, gimnazjum, przystanek autobusowy (kilka linii mzk i prywatnych), liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

423 000 zł85 m² 4 976 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jest bardzo ładne, słoneczne. Okna wychodzą na dwie strony południowy wschód i północny zachód (ze wspaniałym widokiem na zachodzące słońce). Wyraźnie oddzielona część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

303 000 zł64 m² 4 734 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

stan ogólny dobry, mieszkanie do "odświeżenia" (ściany,podłogi - mozaika, glazura w wc) Meble kuchenne, agd, meble młodzieżowe, duży pawlacz. Bardzo dobry dojazd do W-wy, w pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

bardzo dobra lokalizacja z dojazdami, w obrębie przedszkole, szkoła, żłobek, przychodnia, blok 4- pętrowy, ładna i spokojna okolica, możliwość posiadania miejsca na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

mieszkanie bez zobowiązań, meble kuchenne, meble młodzieżowe, pawlacz, bardzo dobry dojazd do Warszawy, pkp, skm, ztm, w pobliżu sklepy (biedronka), przedszkole, szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł59 m² 5 169,49 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki, wc, oddzielnej kuchni i dwóch przedpokoi, do mieszkania przylega duża loggia, a w piwnicy bloku znajduje komorka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2006 w centrum miasta, bardzo słoneczne. Cicha i spokojna okolica. W mieszkaniu panele, terakota, meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe do sprzedania w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej w czteropiętrowym bloku na czwartym piętrze (windy brak). Umeblowana na wymiar kuchnia wykończona glazurą. Nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na X piętrze z pięknym widokiem z okien, duża loggia, w klatce zamontowana jest nowa winda, do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie (glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wszystkie okna wymienione pcv. Nowe drzwi wejściowe z litego drewna. Łazienka i wc oddzielne. Kuchnia, łazienka, wc kilkuletnia glazura i terakota. Przedpokój terakota. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

237 000 zł43 m² 5 511,63 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie 43m2 na 7 piętrze po remoncie (ale do odświeżenia), okna plastikowe. Mieszkanie jest rozkładowe z oddzielna łazienka i wc, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

80 m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tanio!okazja!ogłoszenie pilne!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wszystkie okna wymienione pcv. Nowe drzwi wejściowe z litego drewna. Wymieniona nowa instalacja hydrauliczna. Łazienka i wc oddzielne. Kuchnia, łazienka, wc glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

dwustronne, ustawne, meble kuchenne, meble młodzieżowe robione pod wymiar, szafa typu Komandor, duży pawlacz i szafa w przedpokoju, oddzielne wc,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²