dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

517 891 zł52,90 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł30,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i wod-kan. > pokój (18m).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63,50 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W warszawie za 630 000 zł kupisz ciasne dwa pokoje. Tu kupujesz cztery z trzema piwnicami o powierzchni 18,8 m w cenie! Mieszkanie jest jasne i dwustronne salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta bez obciążeń. Rok temu mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna). Na podłogach w kuchni i łazience panele.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55 m² 10 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w Centrum Legionowa. Ustawne, dwustronne, o powierzchni 55 m2. W otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40,08 m² 11 202,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z nami kupisz bezpiecznie Nieduże, dzięki temu tanie, funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie. Mieszkanie czyste i zadbane, jednak do częściowego remontu. Dzięki temu można popracować nad.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,30 m² 10 283,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

849 900 zł92 m² 9 238,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,58 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Legionowie ( dzielnica Bukowiec ) na kameralnym zielonym osiedlu z niską jednopiętrową zabudową. 2 pokoje 18m/kw, 9m/kw. Oddzielna kuchnia 10m/kw, przedpokój 6m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 46,25 m Legionowo, piaski 3 piętro / 4 (bez windy) 3 pokoje + kuchnia + łazienka balkon ok. 3 m + piwnica ok. 2,1 m Mieszkanie do remontu idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję jednorazowo ( 1300 zł) Czynsz miesięczny 2600 zł ( 1800 czynsz najmu + 700 zł czynsz administracyjny +100 zł zaliczka na prąd Wymagana kaucja 2600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,90 m² 13 915,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. To mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł42,10 m² 11 876,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z nami kupisz bezpiecznie Jeżeli przerażają cię remonty i szukasz czegoś do wprowadzenia to zapraszamy do nowo wyremontowanego mieszkania w centrum Legionowa. W ramach płaconej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł30,90 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą w Legionowie. Lokal wyróżnia się pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

1 500 zł30,90 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Klasyczna kawalerka w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z wnęką ( 17 m2) oraz kuchni i łazienki, o łącznej pow. 30,90 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,27 m² 13 120,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne z otwartą kuchnią. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,10 m² 12 990,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona w Legionowie, u zbiegu ulic Jerzego Siwińskiego i Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień Pokazowy 05.05.2026r. (Środa) Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Legionowie przy ul. Husarskiej 29. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,25 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie- (dzielnica Piaski). Spokojna i zielona okolica z dużą ilością przestrzeni między blokami. Lokal na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

669 000 zł72,30 m² 9 253,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokoje Legionowo sprzedaż |4 pokoje pod Warszawą sprzedaż | 4 pokoje przy skm Oferujemy Państwu ciche rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 3 piętrze w budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł52,90 m² 10 321,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,30 m² 11 229,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! pkp blisko! miejsce postojowe na parkingu społecznym! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,10 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Legionowa pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna kawalerka po generalnym remoncie w Legionowie. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! dla rodziny! Prezentuję Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie (przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,38 m² 9 755,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł52,90 m² 11 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny oferta dostępna tylko W indepro nieruchości 3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,10 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 3 piętrze (winda) 3 pokojowe pow. 56,10 m2 plus piwnica, blok 11-o kondygnacyjny Legionowo "osiedle Jagiellońska" w obrębie bloku bardzo dużo starych pięknych drzew i duża.