dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Legionowo - Sprzedaż i najem

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł30,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i wod-kan. > pokój (18m).

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70,04 m² 11 422,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż poleca się śliczne mieszkanie usytuowane przy ulicy Suwalnej w Legionowie. O mieszkaniu: powierzchnia wynosi 70,04 mkw. W skład wchodzi: przestronny salon, nowoczesna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 46,25 m Legionowo, piaski 3 piętro / 4 (bez windy) 3 pokoje + kuchnia + łazienka balkon ok. 3 m + piwnica ok. 2,1 m Mieszkanie do remontu idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

610 000 zł43,15 m² 14 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2 pokoje z przestronnym balkonem. Odkryj nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze nowego bloku z windą. Idealne dla singla lub pary, dostępne natychmiast. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,31 m² 9 577,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,31 m² 8 970,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł75 m² 15 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na zadbanym osiedlu w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prywatna oferta najmu ul. Batorego 82 Legionowo Cicha, zadbana kawalerka w nowej eleganckiej kamienicy. Własne miejsce postojowe przed budynkiem. Komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68,60 m² 10 932,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Możliwość oglądania mieszkania od maja. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone na kameralnym osiedlu w Legionowie. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł99,40 m² 7 897,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł52,90 m² 11 323,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny oferta dostępna tylko W indepro nieruchości 3 pokoje, 52,9- legionowo Idealne dla rodziny wirtualny spacer Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio o pow. 30mkw, kameralny budynek, miejsce postojowe naziemne. Lokalizacja: legionowo, ul. Hetmańska Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,45 m² 11 820,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zarezerwowane Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogródkiem ul. Tadeusza Kościuszki 148, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcckupujący nie płaci prowizjipiec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!dostępnych kilka segmentów środkowych pow. 127 mkw Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Chcesz mieszkać w funkcjonalnym, ustawnym mieszkaniu? lub szukasz nieruchomości na inwestycje? W takim razie zapraszam na dzień pokazowy. Słoneczne, estetyczne, przestronne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,58 m² 14 327,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie. Stan formalno-prawny: pełna własność. Lokal mieszkalny znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,60 m² 8 039,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

bez prowizji od kupującego!brak podatku pccstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojowewszystkie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,06 m² 10 146,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,32 m² 14 594,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 z tarasem 27,2m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł63,50 m² 10 362,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam własnościowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 Mieszkanie jest jasne, dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję w pełni wyposażone, zadbane mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, wzniesionym w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przystanek,Legionowo

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

759 000 zł64 m² 11 952,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe 63,5m +ogródek+taras+ strych 26m 400m do pkp Legionowo Przystanek! Opis: na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z 2019 roku, położone na parterze w budynku dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Legionów

III Parcela,Legionowo

929 000 zł135 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe duże mieszkanie dwupoziomowe w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 135 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Legionów

III Parcela,Legionowo

729 000 zł60 m² 12 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe mieszkanie w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 60,09 m 3 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Przystanek,Legionowo

470 000 zł43 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio | bez pcc | bez prowizji Nowe 2 Pokoje z balkonem| Legionowo | B1.2 Prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,73 m2 zlokalizowane na piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985