dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

676 000 zł64 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio - bez pośredników - własnościowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m. kw., zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 69. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem stwórz swój kawałek zieleni w Legionowie Wyobraź sobie poranną kawę wśród zieleni, własny warzywnik, miejsce zabaw dla dzieci lub strefę relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

649 000 zł56 m² 11 632,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Legionowo

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ul. Warszawskiej 40 w Legionowie. Mieszkanie trzypokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Jagiellońska,Legionowo

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z mieszkaniem idealnym pod inwestycję lub dla niedużej rodziny! Legionowo, ulica Warszawska, kilka minut pieszo do stacji kolejowej, sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł31 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych. (Winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

2 800 zł44 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku przy ul. Norwida 15. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

418 500 zł47 m² 8 904,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w Centrum Legionowa, położone przy Alei 3-go Maja. Trzy pokoje - dwie sypialnie oraz salon i wyjściem balkon, łazienka z wc. Kuchnia widna z szafkami Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

519 000 zł48 m² 10 917,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Legionowo | ul. Jagiellońska 4 | 47,54 m | 3. piętro | 3 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,54 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

519 000 zł56 m² 9 251,34 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, osobno łazienka i wc. Mieszkanie z układem wschód - zachód i ładnym widokiem na zieleń. Lokal z zabudowaną dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł31 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie. Kawalerka usytuowana na 7 piętrze w budynku z windą. Budynek z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Jagiellońska,Legionowo

670 000 zł64 m² 10 485,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedane Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone w Legionowie przy ul. Broniewskiego W lokalu wymienione zostały instalacje elektryczne i hydrauliczne, położono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

530 000 zł42 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,1 mkw, usytuowane przy ulicy Cypriana Kamila Norwida w Legionowie. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny salon (16 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy, ale blisko centrum Legionowa, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Opis Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przystanek,Legionowo

635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z przytulnym, domowym klimatem ta oferta jest dla Ciebie! Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

362 000 zł31 m² 11 715,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1985 roku zlokalizowane w Legionowie, centrum przy ul. Hubala. Budynek po termomodernizacji. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal posiada czytelny układ pomieszczeń, a zakres prac obejmuje głównie ściany działowe, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

745 000 zł53 m² 14 083,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1986 roku -legionowo, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie. Kawalerka usytuowana na 3 piętrze w budynku z windą. Budynek z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Legionowo - osiedle Piaski mieszkanie 3 pokojowe Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w legionowie. Budynek w bardzo dobrym stanie- ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Centrum,Legionowo

575 500 zł53 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwustronne - 3 pokoje, balkon, komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie jest odświeżone, nieumeblowane. 3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Sobieskiego,Legionowo

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Idealne dla rodziny, pod wynajem lub jako mieszkanie na start. Lokal gotowy do zamieszkania, sprzedawany z pełnym wyposażeniem agd. Najważniejsze informacje Powierzchnia mieszkania: 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł53 m² 9 735,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

612 000 zł64 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legionowo

Piaski,Legionowo

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na Piaskach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Sobieskiego,Legionowo

505 000 zł42 m² 11 938,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1981 roku zlokalizowane w legionowie - Osiedle Sobieskiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

548 000 zł53 m² 10 359,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. W pobliżu: przedszkole 250m, szkoła i basen 400m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

575 000 zł55 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie 55 m w Legionowie doskonała lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m, położone na 1. piętrze.