dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,90 m² 11 366,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku bez windy z 1954 roku -legionowo, piaski, ul. Piaskowa. Blok z cegły. Na osiedlu miejsca parkingowe ogólnodostępne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30,90 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł40,08 m² 10 978,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne 31 m W centrum legionowa po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Sowińskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,90 m² 12 297,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ustawna kawalerka z oddzielną, widną kuchnią oraz pięknym widokiem na panoramę okolicy, położona w Legionowie. Lokal ma powierzchnię 30,9 m i znajduje się na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Marysieńki 1. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty z lat 80., bez windy. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł50,17 m² 11 042,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2 znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku z cegły w Legionowie przy ul. Warszawskiej 44. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł42,30 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! urząd miasta! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na VI piętrze w wysokim budynku z windą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł28 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł63,50 m² 10 362,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam własnościowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 Mieszkanie jest jasne, dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie trzypokojowe, usytuowane przy ul. Wilanowskiej w Legionowie. Mieszkanie ma powierzchnię 53 mkw i mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Piaski,Legionowo

459 000 zł46 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie- (dzielnica Piaski). Spokojna i zielona okolica z dużą ilością przestrzeni między blokami. Lokal na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Jagiellońska,Legionowo

379 000 zł31 m² 12 265,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą w Legionowie. Lokal wyróżnia się pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 153,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z końca lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Husarskiej. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło remont i zostało odświeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

399 000 zł31 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

539 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa ul. Husarska Mieszkanie położone jest w samym centrum Legionowa, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję w pełni wyposażone, zadbane mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, wzniesionym w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

660 000 zł64 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2, zlokalizowane przy ul. Pałacowej w cichej i spokojnej części Legionowa. Jest to idealna nieruchomość rodziny 2+1, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - sypialnia - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne z otwartą kuchnią. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

595 000 zł64 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Przystanek,Legionowo

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Legionowa przy Ul. Leśnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

719 000 zł64 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie (świeżo po remoncie) o powierzchni 63,5 m z balkonem typu loggia o pow. ok. 4,90m2, położone w Legionowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 9. piętrze w bloku z lat 80. Z okien rozciąga się ładny widok na miasto, a duża ilość naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968