dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

420 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona w Legionowie, u zbiegu ulic Jerzego Siwińskiego i Jana III Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. gen. Józefa Sowińskiego. Budynek wyposażony w nowoczesną windę. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie trzypokojowe, usytuowane przy ul. Wilanowskiej w Legionowie. Mieszkanie ma powierzchnię 53 mkw i mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

415 000 zł47 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedamy mieszkanie z widokiem, typu M-3 w Legionowie na osiedlu Jagiellońska, o powierzchni 47 m2. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w budynku 11-piętrowym / winda dojeżdża do 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

592 000 zł46 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m , położone na 11. piętrze w budynku z windą. Lokal po generalnym remoncie - gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem stwórz swój kawałek zieleni w Legionowie Wyobraź sobie poranną kawę wśród zieleni, własny warzywnik, miejsce zabaw dla dzieci lub strefę relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

663 000 zł64 m² 10 440,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,5m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Budynek po generalnym remoncie - wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł31 m² 14 207,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka z balkonem w legionowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą. W mieszkaniu ok. dwa lata temu przeprowadzony został kapitalny remont. Wymieniono drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie z widną kuchnią i dużą, zabudowaną loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Jagiellońska,Legionowo

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

560 000 zł56 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Bezpieczna klatka schodowa i nowa winda ułatwiają codzienne korzystanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1978 roku zlokalizowane w Legionowie. Pierwotnie mieszkanie miało 2 pokoje i oddzielną, widną kuchnię. Podczas remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Przystanek,Legionowo

478 000 zł53 m² 9 035,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na atrakcyjnym 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Piaskach przy ul. Zegrzyńskiej. Budynek został odmalowany, wymienione wiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

485 000 zł31 m² 15 695,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w Legionowie, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Lokal na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych. Budynek - ocieplony, wymienione okna na klatkach schodowych, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

445 000 zł46 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, które zostało powiększone o część klatki schodowej. Układ mieszkania: salon od strony wschodniej z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

637 000 zł53 m² 12 018,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Ludwisin,Legionowo

601 000 zł70 m² 8 622,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie, przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

660 000 zł64 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2, zlokalizowane przy ul. Pałacowej w cichej i spokojnej części Legionowa. Jest to idealna nieruchomość rodziny 2+1, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie jednostronne, o ekspozycji okien na północ, w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne 31 m W centrum legionowa po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Sowińskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 4 piętrze bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie na os. Batorego. Osiedle zielone, spokojne, z pełną infrastrukturą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Legionowa przy ul. Husarskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Blok jest zadbany posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980