dowolna

Nieruchomości Legionowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Ludwisin,Legionowo

601 000 zł70 m² 8 622,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie, przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

535 000 zł64 m² 8 425,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja promocja - tylko 8 425 zł za m2 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w centrum Legionowa przy ul. Jagiellońskiej 19. Pełna własność z księgą wieczystą - można posiłkować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 42,3 mkw, usytuowanego na 5. piętrze (blok 11-piętrowy z lat 70-tych). To idealna propozycja dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na Piaskach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo marsz. Józefa Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje w sercu Legionowa cisza, zieleń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

676 000 zł64 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio - bez pośredników - własnościowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m. kw., zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 69. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z dużym ogrodem stwórz swój kawałek zieleni w Legionowie Wyobraź sobie poranną kawę wśród zieleni, własny warzywnik, miejsce zabaw dla dzieci lub strefę relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

1 380 000 zł211 m² 6 540,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 211 mkw, położony w samym sercu Legionowa. To wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają miejsca łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

III Parcela,Legionowo

877 000 zł106 m² 8 300,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Marzysz o własnym domu na przedmieściach Legionowa blisko Warszawy? Chcesz mieszkać w malowniczej, pięknej, szybko rozwijającej się okolicy w pobliżu lasów? Oto nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec,Legionowo

3 990 000 zł551 m² 7 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom, który zachwyca i pozostaje w pamięci na zawsze. To nie jest zwykła nieruchomość - to manifest odwagi, kunsztu i wyrafinowanego smaku. Inspirowany wizją Gaudíego, stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

649 000 zł56 m² 11 632,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wymarzona

Grudzie,Legionowo

850 000 zł74 m² 11 502 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem | Wymarzona | 73,90 m + poddasze + 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Jagiellońska,Legionowo

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z mieszkaniem idealnym pod inwestycję lub dla niedużej rodziny! Legionowo, ulica Warszawska, kilka minut pieszo do stacji kolejowej, sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Legionowo,mazowieckie

549 000 zł61 m² 8 954,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 108 m | (na górze możemy zrobić 2 bądź 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

510 000 zł53 m² 9 640,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

III Parcela,Legionowo

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

III Parcela,Legionowo

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roi

Nowy Bukowiec,Legionowo

900 000 zł79 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie Legionowo, os. Nowy Bukowiec, ul. gen. Bolesława Roi Osiedle nowoczesne, zamknięte, tuż przy lesie idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

568 700 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 51,70m2, składający się z 1 pokoju, salonu, kuchni, łazienki, holu, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Bukowiec C,Legionowo

945 000 zł86 m² 10 988,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł31 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych. (Winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł52 m² 12 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 52 m usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2004 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Jednopokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa, o pow. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1985 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednostronne (południowe) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Bukowiec C,Legionowo

698 000 zł64 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 64m2 w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Na parterze odnajdziemy mały hol, by następnie udać się schodami na 1 piętro, gdzie odnajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

418 500 zł47 m² 8 904,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w Centrum Legionowa, położone przy Alei 3-go Maja. Trzy pokoje - dwie sypialnie oraz salon i wyjściem balkon, łazienka z wc. Kuchnia widna z szafkami Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

759 000 zł82 m² 9 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez prowizji, bez pcc, rachunki powiernicze. Rozpoczynamy sprzedaż segmentów w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej od 81,78 m2 + strych 40 m2 (po podłodze) do 140 m2, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

676 500 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 61,50m2, składający się z 2 pokoi, salonu, kuchni, łazienki, holu, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł211 m² 6 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom mieszkalny z funkcjonalną częścią usługową na działce o powierzchni 629 m2. Dom o powierzchni całkowitej 211 m2 i 59 m2 niezależnej powierzchni usługowej. Część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

519 000 zł48 m² 10 917,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Legionowo | ul. Jagiellońska 4 | 47,54 m | 3. piętro | 3 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,54 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Nowy Bukowiec,Legionowo

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Legionowie osiedle Nowy Bukowiec Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 59,7 m, położone na drugim piętrze budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

734 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 15 o powierzchni 73,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij