dowolna

Mieszkania na sprzedaż Legionowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią, zlokalizowane w budynku J, w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w budynku M , w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł73,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 73,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,31 m² 11 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Aleja I Dywizji Zmechanizowanej o powierzchni 46,31m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł60,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 60,90m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 400 zł61,40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 61,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł84,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 84,60m2, składający się z 3 pokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

517 891 zł52,90 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł85,40 m² 9 355,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji 4-pokojowych lokali w Legionowie. To ogłoszenie dotyczy mieszkania skrajnego. Przedstawiamy wyjątkową inwestycję szeregowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68,38 m² 15 340,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament 68,38 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Faktoria Legionowo Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 68,38 m , położony na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł30,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i wod-kan. > pokój (18m).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63,50 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W warszawie za 630 000 zł kupisz ciasne dwa pokoje. Tu kupujesz cztery z trzema piwnicami o powierzchni 18,8 m w cenie! Mieszkanie jest jasne i dwustronne salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta bez obciążeń. Rok temu mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna). Na podłogach w kuchni i łazience panele.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

435 000 zł39 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie do remontu w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,30 m² 11 450,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Legionowie przy al.3 Maja w Legionowie. Powierzchnia mieszkania wg kw 39.3 m2 (38 m2 samo mieszkanie, 1.3 m2 to piwnica) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55 m² 10 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w Centrum Legionowa. Ustawne, dwustronne, o powierzchni 55 m2. W otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

1 050 000 zł69 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe Z loggią + 2 miejsca W garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40,08 m² 11 202,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z nami kupisz bezpiecznie Nieduże, dzięki temu tanie, funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie. Mieszkanie czyste i zadbane, jednak do częściowego remontu. Dzięki temu można popracować nad.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składające się z salonu z wnęką, przedpokoju, dużej oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł51,28 m² 12 192,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie mieszkanie o powierzchni 51,28 m , położone na 3. piętrze w solidnym budynku z cegły z 2008 roku, zlokalizowanym w Legionowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,30 m² 10 283,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70,04 m² 11 422,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż poleca się śliczne mieszkanie usytuowane przy ulicy Suwalnej w Legionowie. O mieszkaniu: powierzchnia wynosi 70,04 mkw. W skład wchodzi: przestronny salon, nowoczesna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

849 900 zł92 m² 9 238,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 40,1 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowy Bukowiec. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 46,25 m Legionowo, piaski 3 piętro / 4 (bez windy) 3 pokoje + kuchnia + łazienka balkon ok. 3 m + piwnica ok. 2,1 m Mieszkanie do remontu idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

610 000 zł43,15 m² 14 136,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2 pokoje z przestronnym balkonem. Odkryj nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze nowego bloku z windą. Idealne dla singla lub pary, dostępne natychmiast. Skontaktuj się.