dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Legionowo - Lista ofert

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Legionowo,mazowieckie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę umeblowane, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m.kw. z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. Mieszkanie świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem w Legionowie, przy ulicy Marysieńki. O mieszkaniu: mieszkanie jest duże (63,5m2) i z dobrym rozkładem pomieszczeń. Mamy tu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

546 000 zł42 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 9 piętrze zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch nieprzechodnich pokoi (17,5 m2 i 8,8 m2) - osobnej, widnej kuchni (6,1 m2). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,3m2 rozkładowe na parterze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju-saloniku, sypialni, kuchni, łazienki i wc oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56 m , usytuowanego w świetnej lokalizacji Legionowa na osiedlu Jagiellońska. To idealne miejsce dla rodzin, czy osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

545 000 zł46 m² 11 951,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Norwida w Legionowie. Do lokalu przynależy zabudowany fragment korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30,90m2 w Legionowie na 1 piętrze w budynku 11-piętrowym. Lokal składa się z pokoju z wnęką o pow 18m2, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł64 m² 8 976,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie - Świetna Okazja! Mamy przyjemność zaprezentować słoneczne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji Legionowa! To przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

640 000 zł64 m² 10 078,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1978 roku zlokalizowane w centrum Legionowa, przy ul. Hubala. Możliwość własnej aranżacji układ mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

530 000 zł55 m² 9 627,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 7 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -legionowo, ul. Cypriana Kamila Norwida. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

389 000 zł31 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z końca lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Marysieńki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na osiedlu Piaski. Mieszkanie posiada dostęp do prywatnego ogródka ok. 70m2. Osiedle bardzo spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Sobieskiego,Legionowo

508 000 zł53 m² 9 603,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku przy w Legionowie. Lokal gotowy do zamieszkania - zadbany, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

407 000 zł43 m² 9 364,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej części Legionowa, które czeka na nowych właścicieli. Wygodna przestrzeń i bliskość natury sprawią, że codzienne życie stanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon, - 2 sypialnie, - oddzieln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Centrum,Legionowo

489 000 zł56 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie położone Legionowie przy ul. Norwida na terenie osiedla Jagiellońska. Lokal o powierzchni 56,10m2 położony na trzecim piętrze w jedenastopiętrowym budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł53 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

389 000 zł31 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

560 000 zł53 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

734 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 7 o powierzchni 73,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

676 500 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 61,50m2, składający się z 2 pokoi, salonu, kuchni, łazienki, holu, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

679 000 zł64 m² 10 692,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Czteropokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Legionowa Lokalizacja: legionowo centrum, zielona i cicha okolica, idealne dla rodziny lub pod wynajem. 2 piętro w 3-piętrowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Nowy Bukowiec,Legionowo

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie w Legionowie osiedle Nowy Bukowiec Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 59,7 m, położone na drugim piętrze budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

855 000 zł78 m² 10 891,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szukasz ciekawego, klimatycznego i cichego mieszkania w dobrej lokalizacji a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Chcesz mieć blisko zamieszkania pełną infrastrukturę ? Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legionowo

Łajski,Legionowo

749 000 zł84 m² 8 868,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zostań właścicielem niepowtarzalnego dwupoziomowego 4 pokojowego mieszkania, w świetnej lokalizacji , ciesz się codziennie widokami oraz korzystaj z dogodności miejskiego życia blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł42 m² 11 583,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, oferujemy fajne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie, z pięknym widokiem. Blisko przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, centrum handlowe maxim, targowisko miejskie. Mieszkanie na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

598 800 zł53 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy mieszkanie przytulne i składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie odświeżone i do wprowadzenia. Dwustronne, z oszałamiającą panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

570 000 zł53 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

508 000 zł53 m² 9 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w spokojnej okolicy, wokół niska zabudowa (max. 3-piętrowa), dużo przestrzeni między budynkami (zabudowa już ustalona, brak ryzyka nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Jagiellońska,Legionowo

470 000 zł42 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zamieszkajcie w centrum Legionowa z widokiem jak z pocztówki, balkonem i świetnym rozkładem! To najwyżej położone mieszkanie w centrum, znajduje się na 7. piętrze. Wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Jagiellońska,Legionowo

607 000 zł53 m² 11 452,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

399 500 zł38 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, przedstawiam mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, które kilkanaście lat temu przeszło generalny remont (elektryka, wygładzone ściany, wymiana okien). Później je odświeżano. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jagiellońska,Legionowo

550 000 zł34 m² 16 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 24b na terenie osiedla Jagiellońska. Lokal o powierzchni 34,08m2 położony na pierwszym piętrze składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo

835 000 zł78 m² 10 662,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przytulne 4-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Legionowa pod Warszawą, blisko szybkiej kolei skm (tylko 400 m). Lokalizacja: legionowo (20 km do Warszawy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagiellońska,Legionowo

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: legionowo / Centrum / ul. Sowińskiego 7a / Blok z windą / Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 039,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy Al. 3 maja, okna z pokoi wychodzą na południe + duży pokój ma tzw. balkon francuski, kuchnia oddzielna.