dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Legionowo - Lista ogłoszeń

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,58 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Legionowie ( dzielnica Bukowiec ) na kameralnym zielonym osiedlu z niską jednopiętrową zabudową. 2 pokoje 18m/kw, 9m/kw. Oddzielna kuchnia 10m/kw, przedpokój 6m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł78,31 m² 9 577,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane w świetnej części Legionowa. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

1 500 zł30,90 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Klasyczna kawalerka w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z wnęką ( 17 m2) oraz kuchni i łazienki, o łącznej pow. 30,90 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prywatna oferta najmu ul. Batorego 82 Legionowo Cicha, zadbana kawalerka w nowej eleganckiej kamienicy. Własne miejsce postojowe przed budynkiem. Komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30,90 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł86 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł64 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 64m2 w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Na parterze odnajdziemy mały hol, by następnie udać się schodami na 1 piętro, gdzie odnajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,45 m² 11 820,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zarezerwowane Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogródkiem ul. Tadeusza Kościuszki 148, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcckupujący nie płaci prowizjipiec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!dostępnych kilka segmentów środkowych pow. 127 mkw Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,58 m² 14 327,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie. Stan formalno-prawny: pełna własność. Lokal mieszkalny znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,60 m² 8 039,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

bez prowizji od kupującego!brak podatku pccstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojowewszystkie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,06 m² 10 146,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,32 m² 14 594,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 z tarasem 27,2m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie trzypokojowe, usytuowane przy ul. Wilanowskiej w Legionowie. Mieszkanie ma powierzchnię 53 mkw i mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legionowo

Łajski,Legionowo

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż Legionowo Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Legionowa, w kameralnym budynku typu czworak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję w pełni wyposażone, zadbane mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, wzniesionym w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 9. piętrze w bloku z lat 80. Z okien rozciąga się ładny widok na miasto, a duża ilość naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przystanek,Legionowo

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Legionów

III Parcela,Legionowo

929 000 zł135 m² 6 881,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe duże mieszkanie dwupoziomowe w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 135 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 42,3 mkw, usytuowanego na 5. piętrze (blok 11-piętrowy z lat 70-tych). To idealna propozycja dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Legionów

III Parcela,Legionowo

729 000 zł60 m² 12 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe mieszkanie w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 60,09 m 3 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Przystanek,Legionowo

470 000 zł43 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio | bez pcc | bez prowizji Nowe 2 Pokoje z balkonem| Legionowo | B1.2 Prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,73 m2 zlokalizowane na piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Lwowa

Przystanek,Legionowo

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2. położone przy Ul. Obrońców Lwowa w Legionowie, na 2 piętrze w segmencie na kameralnym osiedlu w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mieszka I

Sobieskiego,Legionowo

409 000 zł28 m² 14 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz idealnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem? Ta oferta łączy nowoczesne budownictwo, świetną lokalizację i niskie koszty utrzymania. Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

1 700 zł31 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Ogrodowej w Legionowie, łączy komfort codziennego życia z bardzo dobrą lokalizacją. Lokal usytuowany jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Legionowo

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ul. Warszawskiej 40 w Legionowie. Mieszkanie trzypokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Bukowiec C,Legionowo

945 000 zł86 m² 10 988,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

2 800 zł44 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku przy ul. Norwida 15. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Bukowiec C,Legionowo

698 000 zł64 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026