dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Legionowo - Lista ogłoszeń

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

399 500 zł38 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wymarzona

Grudzie,Legionowo

1 100 000 zł127 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowe 111m2 i całkowitej 127m2j, idealne do zamieszkania, zlokalizowane w zacisznym zakątku Legionowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszankowa

Piaski,Legionowo

3 900 zł96 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe, 4 -pokojowe mieszkanie , o powierzchni użytkowej 95,65m2 , zlokalizowane na I i II piętrze kameralnego budynku z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

541 000 zł42 m² 12 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legionowo - osiedle Piaski mieszkanie dwupokojowe - 42,3 m Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzą: - dwa pokoje, - kuchnia, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, oferuję prywatnie na sprzedaż ukochaną kawalerkę, której byliśmy rodzinnie pierwszymi właścicielami, a która została w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, przedstawiam mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, które kilkanaście lat temu przeszło generalny remont (elektryka, wygładzone ściany, wymiana okien). Później je odświeżano. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

399 500 zł38 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz funkcjonalnej, słonecznej kawalerki w doskonałej lokalizacji? Oferuję ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Jagiellońska,Legionowo

555 000 zł57 m² 9 788,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,70 m , 3 piętro w 11-piętrowym bloku z windą -legionowo, ul. Królowej Jadwigi. Blok jest ocieplony i odnowiony. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

745 000 zł104 m² 7 163,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone w inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji. Parter budynku to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w legionowie o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji. Blisko stacja pkp i pks, komunikacja miejska, szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

849 000 zł119 m² 7 118 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzony został projekt funkcjonalnych apartamentów w Legionowie, przy ul. Suwalnej. Inwestycja powstaje z myślą o ludziach, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Jagiellońska,Legionowo

555 000 zł57 m² 9 788,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Jagiellońska,Legionowo

459 000 zł31 m² 14 806,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz funkcjonalnej kawalerki w doskonałej lokalizacji? Oferuję ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

740 000 zł104 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz dużego mieszkania, w którym zamieszkasz z rodziną ? A może potrzebujesz oddzielnego pomieszczenia na gabinet ? Ważna jest dla Ciebie bliskość najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana. W otoczeniu dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z pięknym mieszkaniem o powierzchni 63,5 mkw, znajdującym się na osiedlu Jagiellońskim przy ulicy Marysieńki w Legionowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

629 000 zł64 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

795 000 zł104 m² 7 644,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Łajski,Legionowo

1 000 000 zł145 m² 6 879,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego w segmencie, zlokalizowanego w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

889 000 zł103 m² 8 631,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne, rozkładowe o najlepszym układzie pomieszczeń, pięciopokojowe mieszkanie na Legionowskim Bukowcu, okna z pokoi wychodzą na wschód, zachód i północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ludwisin,Legionowo

1 130 000 zł102 m² 11 024,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do zaoferowania mam mieszkanie dwupiętrowe w Segmencie, zlokalizowane przy ul. Czarnieckiego 62 w Legionowie Rok 2018 Nieruchomość składa się z: przestronnego Salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze znajdująca się w odnowionej kamienicy przy Alei 3 Maja w podwarszawskim Legionowie. Niezaprzeczalnym atutem mieszkania jest fakt, że posiada ogródek o pow. 33,45 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

970 000 zł145 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezczynszowe, w pełni wyposażone, 145 m2 mieszkanie położone w Legionowie w bardzo dogodnej lokalizacji. W bliskiej odległości zlokalizowane są: -pkp Piaski ok 800 metrów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łajski,Legionowo

1 000 000 zł145 m² 6 879,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalna

Przystanek,Legionowo

899 000 zł142 m² 6 347,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Olszankowa Park w Legionowie. Budynek został oddany w grudniu 2020 roku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

4 500 zł132 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia duże, wszechstronne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo cichej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. 1. Mieszkanie znajduje sie na 3 i 4 kondygnacji budynku.