dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe, po generalnym remoncie, o powierzchni 42.3m2 usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie-Centrum. W bloku nowoczesna winda oraz domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

339 000 zł40 m² 8 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,50 m ,4 piętro w bloku-Legionowo, centrum, ul. Warszawska. Ciche spokojne osiedle. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

448 000 zł42 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa, o pow. 42,3 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 56m2, 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, dużym balkonem typu loggia i piwnicą. Zlokalizowane w bardzo dobrze rozwiniętej części Legionowa przy ul. Ogrodowej. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie do remontu. Odzielna kuchnia. Świetna lokalizacja, w pobliżu zlobek, szkoły podstawowe, licea, przychodnia, apteka, autobus i liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

440 000 zł56 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 56,1m2, usytuowane na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowane w centrum Legionowa przy ul. Ogrodowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 38 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane -legionowo, centrum, ul. Aleja 3 Maja. Blok ocieplony ,spokojna okolica. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 796,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne mieszkanie w centrum Legionowa na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 47,18m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

459 000 zł42 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42.3 m kw. po generalnym remoncie (podłogi, ściany, sufity, okna, instalacja wod-kan.), spółdzielczo-własnościowe z wydzieloną Księgą Wieczystą. Mieszkanie jest usytułowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

550 000 zł64 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z końca lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północny-wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

415 000 zł64 m² 6 535,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Osiedlu Piaski. Mieszkanie w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania składa się: -4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą zlokalizowane w Legionowie. Blok zadbany, nowa, cicha winda, domofon. Lokal z kw, bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł56 m² 6 951,87 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w wysokim bloku. Lokal do częściowego remontu. Na jego metraż składają się: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szukasz nowoczesnego mieszkania, po dokładnym remoncie, zaprojektowanego na nowo zgodnie z aktualnymi trendami? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Unikatowe mieszkanie 53m2, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Budynek świeżo po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

525 000 zł54 m² 9 813,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

369 000 zł42 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,30 m2 usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowane w centrum Legionowa przy ulicy Sowińskiego. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 939,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze. Mieszkanie bardzo widne, z widokiem na zieleń. Jego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł56 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Legionowa, mieszczące się na parterze w 11 piętrowym bloku. Mieszkanie jest odświeżone (wygładzone ściany, świeżo pomalowane), podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł53 m² 7 183,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie w prosty sposób można podzielić na dwie niezależne kawalerki. Mieszkanie: jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 52.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

379 000 zł45 m² 8 338,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze, w piętrowym budynku z lat 70 w Legionowie, al. 3 maja 29. Bardzo dobra oferta osób poszukujących nieruchomości w celach inwestycyjnych lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

480 000 zł64 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w Legionowie. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na czwartym pietrze. Blok bez windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

356 000 zł42 m² 8 416,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Sowińskiego, w ścisłym centrum Legionowa. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji i remontu. Usytuowane na 8 piętrze z 11. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - oddzielne wc ( po remoncie ) - oddzielna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Okazja! nowa obniżona cena. Bezpośrednio! Wysoki Parter (prywatność i wygoda).Idealne na wynajem. Cena do negocjacji - pilna sprzedaż. Mieszkanie znajduje się w centrum Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

395 000 zł56 m² 7 041 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,1m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie. Lokal do natychmiastowego zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 447,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, przedstawiam bardzo ładne, zadbane i ciche mieszkanie 3 pokojowe na Al. 3 maja w Legionowie. Piętro 6 z 10 w bloku z windą z wielkiej płyty z 1977roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

519 000 zł74 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 74,1 m2, usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w bardzo dobrze rozwiniętej części Legionowa ul.Jana III Sobieskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 939,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 53m2, 3 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, piwnicą i dużym balkonem. W pełni umeblowane i gotowe do mieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

761 000 zł66 m² 11 618,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,50 m ,3 piętro w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1984 roku- zlokalizowane w Legionowo, ul. Jana III Sobieskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

465 000 zł56 m² 8 288,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

458 000 zł53 m² 8 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 53 m2, usytuowane na wysokim parterze 4 piętrowego bloku z 1981 roku, zlokalizowanego przy ul. Czarnieckiego w Legionowie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

549 000 zł74 m² 7 408,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie ponad 74 m2, 4 pokojowe z dużą kuchnią z jadalnią i balkonem. W pełni wykończone i gotowe do mieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Pod blokiem duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

713 000 zł64 m² 11 228,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pięknie wykończone mieszkanie w Centrum Legionowa. Mieszkanie jest doskonale zlokalizowane, w otoczeniu drzew, w odległości kilku kroków od parku i targu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Legionowo,mazowieckie

315 000 zł43 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe na ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku, znajdujące się przy ul. Bałtyckiej w Legionowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 43,2 M. w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

469 000 zł42 m² 11 087,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,3 m ,4 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1980 roku- legionowo, ul. Ogrodowa Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł74 m² 7 422,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł20 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka 20 mkw w centrum Legionowa. Lokal mieści się na jedenastym piętrze w wieżowcu. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, pokój, kuchnia widna z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

377 000 zł42 m² 8 912,53 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa z przestronna, zabudowaną loggia, łazienką i toaletą oddzielnie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w budynku jest winda. Blok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij