dowolna

Mieszkania w centrum Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składające się z salonu z wnęką, przedpokoju, dużej oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! dla rodziny! Prezentuję Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Zegrzyńskiej w Legionowie (przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55 m² 10 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w Centrum Legionowa. Ustawne, dwustronne, o powierzchni 55 m2. W otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja 0% Dostępne od maja Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa przy ul. Piłsudskiego 13. Bardzo ładne, świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcckupujący nie płaci prowizjipiec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie! Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,10 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 3 piętrze (winda) 3 pokojowe pow. 56,10 m2 plus piwnica, blok 11-o kondygnacyjny Legionowo "osiedle Jagiellońska" w obrębie bloku bardzo dużo starych pięknych drzew i duża.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,45 m² 11 820,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zarezerwowane Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,30 m² 11 229,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! pkp blisko! miejsce postojowe na parkingu społecznym! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,08 m² 10 978,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,08 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły, usytuowanym w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Loft z garażem, ul. Strużańska

Legionowo,mazowieckie

1 235 000 zł90 m² 13 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2! Oferujmy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z nami kupisz bezpiecznie Nieduże, dzięki temu tanie, funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie. Mieszkanie czyste i zadbane, jednak do częściowego remontu. Dzięki temu można popracować nad.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,60 m² 10 643,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,50 m² 10 057,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z nami kupisz bezpiecznie. Fajne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2004 roku w centrum Legionowa. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,50 m² 10 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe Legionowo, osiedle Piaski, 63,5 m Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,5 m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł30,90 m² 13 754,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 30,9 m2 w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Lokal bardzo ustawny. Przestronny pokój dzienny z wnęką sypialnianą, duża.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,60 m² 8 039,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

bez prowizji od kupującego!brak podatku pccstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskiesegmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojowewszystkie segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,38 m² 9 755,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,10 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Legionowa pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,06 m² 10 146,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł64 m² 12 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio dwustronne Mieszkanie 64 m duży balkon, zielona lokalizacja. Mieszkanie po niedawnym remoncie, otwarte i bardzo komfortowe przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna kawalerka po generalnym remoncie w Legionowie. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł31 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i wod-kan. > pokój (18m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Legionowa. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło remont i zostało odświeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Legionowo

Łajski,Legionowo

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż Legionowo Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Legionowa, w kameralnym budynku typu czworak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

539 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa ul. Husarska Mieszkanie położone jest w samym centrum Legionowa, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

660 000 zł64 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2, zlokalizowane przy ul. Pałacowej w cichej i spokojnej części Legionowa. Jest to idealna nieruchomość rodziny 2+1, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Przystanek,Legionowo

565 000 zł57 m² 9 982,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Legionowa przy Ul. Leśnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w centrum Legionowa obok Urzędu Skarbowego w nowym budownictwie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

660 000 zł64 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3