dowolna

Mieszkania w centrum Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

485 000 zł31 m² 15 695,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w Legionowie, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Lokal na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych. Budynek - ocieplony, wymienione okna na klatkach schodowych, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

445 000 zł46 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, które zostało powiększone o część klatki schodowej. Układ mieszkania: salon od strony wschodniej z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł52 m² 12 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 52 m usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2004 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

660 000 zł64 m² 10 393,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2, zlokalizowane przy ul. Pałacowej w cichej i spokojnej części Legionowa. Jest to idealna nieruchomość rodziny 2+1, dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne 31 m W centrum legionowa po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Sowińskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Legionowa przy ul. Husarskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Blok jest zadbany posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

813 000 zł51 m² 15 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m , położone w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną, oraz wejściem przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

539 000 zł54 m² 9 961,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 54,11 m , położone w zadbanym bloku z windą. Lokal jest cichy, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Jagiellońska,Legionowo

999 000 zł71 m² 14 034,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony cichy, słoneczny i nowoczesny 3-pokojowy apartament z garażem, z dużym balkonem, w spokojnej okolicy pełnej zieleni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

377 000 zł28 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie. W pokoju klepka dębowa świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m2 w Centrum Legionowa, przy ulicy Norwida. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do odświeżenia i niewielkiego remontu według własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

559 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Legionowa ul. Husarska Mieszkanie położone jest w samym centrum Legionowa, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roi

Nowy Bukowiec,Legionowo

890 000 zł79 m² 11 237,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie Legionowo, os. Nowy Bukowiec, ul. gen. Bolesława Roi Osiedle nowoczesne, zamknięte, tuż przy lesie idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Jagiellońska,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w centrum Legionowa | ul. Mickiewicza | 30,9 m + piwnica | 11. piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

815 000 zł78 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, loggą, miejscem postojowym i komórką lokatorską w centrum Legionowa, nieopodal Urzędu Miasta i Galerii Gondola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum Legionowa, przy ul. 3 maja. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ mieszkania: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

1 700 zł31 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Klasyczna kawalerka w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z wnęką ( 17 m2) oraz kuchni i łazienki, o łącznej pow. 30,90 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta przy ul. Sowińskiego. Lokal składa się z trzech rozkładowych i jasnych pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

895 000 zł62 m² 14 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, w ścisłym centrum Legionowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, zamkniętej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: legionowo / Centrum / ul. Sowińskiego 7a / Blok z windą / Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

569 000 zł54 m² 10 515,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie znajduje się w centrum Legionowa blisko szkoły podstawowej, przedszkola, centrum handlowego oraz przystanku autobusowego jednym słowem wszedzie blisko a mimo to mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Bukowiec B,Legionowo

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

377 000 zł28 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

569 000 zł54 m² 10 515,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

420 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa, przy ul. Marysieńki. Lokal usytuowany jest na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

525 000 zł53 m² 9 924,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Legionowa Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m2 , położone na czwartym piętrze ( ostatnim) w niskim bloku w centralnej części Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Jagiellońska,Legionowo

599 760 zł68 m² 8 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

535 000 zł64 m² 8 425,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja promocja - tylko 8 425 zł za m2 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w centrum Legionowa przy ul. Jagiellońskiej 19. Pełna własność z księgą wieczystą - można posiłkować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo marsz. Józefa Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje w sercu Legionowa cisza, zieleń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w samym.