dowolna

Mieszkania na sprzedaż Legionowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

799 000 zł85,40 m² 9 355,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji 4-pokojowych lokali w Legionowie. To ogłoszenie dotyczy mieszkania skrajnego. Przedstawiamy wyjątkową inwestycję szeregowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią, zlokalizowane w budynku J, w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w budynku M , w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

517 891 zł52,90 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł68,38 m² 15 340,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament 68,38 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Faktoria Legionowo Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 68,38 m , położony na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł73,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 73,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,31 m² 11 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Aleja I Dywizji Zmechanizowanej o powierzchni 46,31m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł60,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 60,90m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 400 zł61,40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 61,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł84,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 84,60m2, składający się z 3 pokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł30,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka Z osobną, widną kuchnią I dużą loggią piękny widok na panoramę legionowa, mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i wod-kan. > pokój (18m).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63,50 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W warszawie za 630 000 zł kupisz ciasne dwa pokoje. Tu kupujesz cztery z trzema piwnicami o powierzchni 18,8 m w cenie! Mieszkanie jest jasne i dwustronne salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

350 000 zł30,90 m² 11 326,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szukasz funkcjonalnego i niedrogiego mieszkania, a jednocześnie z potencjałem do aranżacji według własnego stylu? Kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta bez obciążeń. Rok temu mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna). Na podłogach w kuchni i łazience panele.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł42,30 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! urząd miasta! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na VI piętrze w wysokim budynku z windą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,27 m² 13 120,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne z otwartą kuchnią. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,32 m² 14 594,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 z tarasem 27,2m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31 m² 12 870,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 31m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1980 r. Mieszkanie do remontu (remontowana była tylko łazienka). W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie do remontu w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł28 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,30 m² 11 450,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Legionowie przy al.3 Maja w Legionowie. Powierzchnia mieszkania wg kw 39.3 m2 (38 m2 samo mieszkanie, 1.3 m2 to piwnica) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55 m² 10 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią w Centrum Legionowa. Ustawne, dwustronne, o powierzchni 55 m2. W otoczeniu zieleni. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcckupujący nie płaci prowizjipiec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!dostępnych kilka segmentów środkowych pow. 127 mkw Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,10 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 3 piętrze (winda) 3 pokojowe pow. 56,10 m2 plus piwnica, blok 11-o kondygnacyjny Legionowo "osiedle Jagiellońska" w obrębie bloku bardzo dużo starych pięknych drzew i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

569 760 zł68 m² 8 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne 3 pokoje | Centrum Legionowa | Balkon | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

1 050 000 zł69 m² 15 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe Z loggią, komórka lokatorska 70,7 m2 + 2 miejsca W garażu podziemnym w cenie. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł40,08 m² 11 202,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Loft z garażem, ul. Strużańska

Legionowo,mazowieckie

1 235 000 zł90 m² 13 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2! Oferujmy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z nami kupisz bezpiecznie Nieduże, dzięki temu tanie, funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie. Mieszkanie czyste i zadbane, jednak do częściowego remontu. Dzięki temu można popracować nad.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składające się z salonu z wnęką, przedpokoju, dużej oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij