dowolna

Domy na sprzedaż Legionowo - Oferty sprzedaży domów

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 580 000 zł143 m² 11 048,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934roku, po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 189 208 zł130,40 m² 9 119,69 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w inwestycji Nove Miejsce w Kątach Węgierskich. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 053 535 zł112,40 m² 9 373,08 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Akacjowa

Kąty Węgierskie

1 419 874 zł144,30 m² 9 839,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

940 000 zł147 m² 6 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentuję Państwu nową inwestycję firmy Apartamenty Małgorzata Ciszek. Jest to bliźniak z garażami sąsiadującymi z budynkiem oraz dodatkowym miejscem parkingowym przed garażem. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł85,40 m² 9 355,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji 4-pokojowych lokali w Legionowie. To ogłoszenie dotyczy mieszkania skrajnego. Przedstawiamy wyjątkową inwestycję szeregowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł170 m² 9 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy w Kałuszynie na granicy z Chotomowem w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł85,40 m² 8 536,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Prawdopodobnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji 4-pokojowych lokali w Legionowie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję szeregowe mieszkania na przedmieściach, które łączą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109,78 m² 8 189,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Na sprzedaż ostatnie domy w zabudowie szeregowej blisko skm z ogrodem pod lasem z dwoma miejscami postojowymi - miejscowość Legionowo pod Warszawą! Sprzedawane domy to nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł225 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom Z duszą. Dla tych, którzy widzą więcej niż ściany. Są domy nowe, idealne i przewidywalne. I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Lokal nr 2 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł141,12 m² 8 503,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Brak opłaty pcc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, zlokalizowanego na Starym Bukowcu. Powyższy rejon charakteryzuje się zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną oraz użytkowym poddaszem do własnej aranżacji. Duże, panoramiczne okna dobrze doświetlają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

850 000 zł76,68 m² 11 085,03 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Krakusa 5

Bukowiec C Legionowo

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł71 m² 16 577,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z ogrodem położony w spokojnej okolicy pełnej zieleni - w miejscowości Legionowo pod Warszawą - blisko szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom do remontu na dużej działce z potencjałem w Legionowie Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej i zielonej części Legionowa, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni 280 mkw., podzielony na 3 całkowicie niezależne lokale, każdy z osobnym wejściem. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania wielopokoleniowego, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł83,92 m² 9 413,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł157,52 m² 7 618,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł193,30 m² 9 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 193,3 m2 położony na pięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 1 000 m2 z ogromnym tarasem (70 m2) otoczonym roślinnością. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł138 m² 11 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, styl i Doskonała Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przestronny dom z ogromnym potencjałem idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m , położony na działce 380 m , w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85,56 m² 11 103,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko;.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł200 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Oferujemy do sprzedaży dom murowany, dwurodzinny z oddzielnymi wejściami, położony w Legionowie w bliskim sąsiedztwie stadionu miejskiego. Istnieje możliwość przywrócenia domowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł207 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyobraź sobie dom, w którym każdy dzień zaczyna się wśród zieleni, śpiewu ptaków i zapachu lasu. Dom, w którym dzieci mają przestrzeń do zabawy, a dorośli miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł225 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstarszej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł549,40 m² 6 916,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m idealny na działalność /lasy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł486 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Ekonomiczny, wygodny i funkcjonalny dom w mieście, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, ul Grudzie. Ok 100 m2 prywatnej powierzchni mieszkalnej + 8 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 1 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł552 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dla dwóch rodzin, wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł313 m² 5 207,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Marzysz o miejscu, które ma w sobie serce, historię i niepowtarzalną energię? Poznaj wyjątkowy dom o powierzchni 313 m2, położony na działce 685 m2 w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł90 m² 10 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie każdy dom potrzebuje budowy od podstaw, żeby stać się miejscem na nowy początek. Czasem wystarczy dobra przestrzeń, solidna konstrukcja i remont wykonany z myślą o tym, żeby po.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł421 m² 4 748,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 417,19 m na który składają się 4 poziomy. Na poziomie -1 znajduje się: -kotłownia, -łazienka, -oddzielne wc, -kuchnia, -przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł160 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż zadbany i pełen ciepła dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legionowie, na cichym i przytulnym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem - centrum Legionowa, 200 m + widna piwnica Na sprzedaż murowany dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł86 m² 11 337,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 86m2 + 30m2 ogródka w nowo powstającej kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni łącznej 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł136 m² 14 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy, praktyczny dom wolnostojący o powierzchni 150m2, posadowiony na działce o powierzchni 500 m2, położony w Legionowie, w dzielnicy nazywanej III.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w zabudowie bliźniaczej położony w Legionowie przy ulicy Grudzie. Budynek do generalnego remontu. Działka 486 m2 Na działce znajduje się podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 3 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł148 m² 7 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej 6 pokoi, garaż, mini osiedle legionowo Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym mini osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia