dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie przy Husarskiej. W skład mieszkania wchodzi: - salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Młodych,Legionowo

699 999 zł66 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym, usytuowanym przy ulicy Grzybowej w Legionowie. Zaletą jest niewątpliwie niskie budownictwo (4 piętra), zaś mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze znajdująca się w odnowionej kamienicy przy Alei 3 Maja w podwarszawskim Legionowie. Niezaprzeczalnym atutem mieszkania jest fakt, że posiada ogródek o pow. 33,45 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Jagiellońska,Legionowo

500 000 zł53 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z końca lat 90-tych zlokalizowane w Legionowie. Budynek zadbany, ocieplony. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

355 000 zł31 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego. Lokal ma 31 m2 i składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł56 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciepłe i słoneczne mieszkanie, z widokiem na piękną panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

540 000 zł56 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z nami kupisz bezpiecznie. Przyjemne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie w centrum Legionowa przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie po remoncie 3 lata temu. Obecnie zostało kilka małych poprawek aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w Legionowie o pow. 52,9m2. Mieszkanie składa się z pokoju-salonu o pow. 16m2, 2 sypialni 11m2 i 9m2, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł53 m² 12 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 56 m2 (powierzchnia mieszkania 52.9 + korytarz dzierżawiony od spółdzielni 3.2 m2). Mieszkanie znajduje się w Legionowie, przy ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

970 000 zł145 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bezczynszowe, w pełni wyposażone, 145 m2 mieszkanie położone w Legionowie w bardzo dogodnej lokalizacji. W bliskiej odległości zlokalizowane są: -pkp Piaski ok 800 metrów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w centralnej części Legionowa o pow. 47,18m2. Mieszkanie składa się z pokoju-salonu o pow. 16,5m2, 2 sypialni 9m2 i 8m2, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 128,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z nami kupisz bezpiecznie Klasyczne trzypokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Lokal dwustronny na wschód i zachód. Idealne dla rodziny 2+1, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

460 000 zł31 m² 14 838,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie, o powierzchni 30,9 m2 usytuowana na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowana w Legionowie przy ulicy Norwida. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Przystanek,Legionowo

349 999 zł33 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33 m , zlokalizowane w budynku z 1980 roku w Legionowie, przy ul. Hetmańskiej Krótko o ofercie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

700 000 zł64 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania efektowne, przestronne mieszkanie. Lokal został całkowicie odnowiony i przystosowany do nowoczesnych standardów. Nowe instalacje, okna pcv, nowoczesna łazienka, oraz nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łajski,Legionowo

1 000 000 zł145 m² 6 879,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego w segmencie, zlokalizowanego w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalna

Przystanek,Legionowo

899 000 zł142 m² 6 347,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Olszankowa Park w Legionowie. Budynek został oddany w grudniu 2020 roku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagiellońska,Legionowo

420 000 zł42 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż własnościowego (z kw) mieszkania o powierzchni 42,30m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Bardzo dobra lokalizacja os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Bukowiec B,Legionowo

849 000 zł77 m² 10 983,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam, przedstawiam Ci przestronne mieszkanie w lokalizacji zaraz przy lesie! Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie spokój, bezpieczeństwo najbliższych, bliskość natury oraz nie przepada za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

791 700 zł74 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego, rozkładowego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie -w centrum miasta! a jednocześnie oddalone od zgiełku okolica: cicha i spokojna, wysokie stare drzewa, ładnie zagospodarowane ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Legionowo,mazowieckie

4 500 zł132 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia duże, wszechstronne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo cichej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. 1. Mieszkanie znajduje sie na 3 i 4 kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Nowy Bukowiec,Legionowo

520 000 zł36 m² 14 364,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,2m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2012roku zlokalizowane w Legionowie. Mieszkania składa się z otwartej kuchni wraz z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe w centralnej części Legionowa o powierzchni 37m2 na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju-saloniku, kuchni; sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł56 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie zadbane, czyste - można zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Przystanek,Legionowo

919 000 zł142 m² 6 488,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

791 700 zł74 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji zaledwie 2min od stacji pkp Legionowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego, rozkładowego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Sobieskiego,Legionowo

548 000 zł53 m² 10 359,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Świeżo po malowaniu- 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku z widną zlokalizowane w legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Handlowa

Bukowiec,Legionowo

530 000 zł54 m² 9 869,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Witaj, mam przyjemność zaprezentować Ci gotowe do wprowadzenia, przytulne mieszkanie w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie. Niska zabudowa 4-piętrowa. Rozkładowe, 53 m2 z zamkniętą kuchnią. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Bardzo dobra lokalizacja. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

620 000 zł57 m² 10 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie, które znajduje się w Legionowie na ul. 3 maja. Do dyspozycji mamy salon, kuchnie, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Roi

Nowy Bukowiec,Legionowo

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne i estetyczne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w zielonej części Legionowa! Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Oś. Nowy Bukowiec, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Bukowiec,Legionowo

675 000 zł67 m² 10 074,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu Bukowiec w Legionowie przy ul. Gen. Roi. Nieruchomość ta jest idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie -w centrum miasta! a jednocześnie oddalone od zgiełku Cicha i spokojna okolica, wysokie stare drzewa, ładnie zagospodarowane ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

330 000 zł31 m² 10 679,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie o pow. 30,9 m2 przy ul. Husarskiej, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych w stanie do generalnego remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

610 000 zł48 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie położone w centrum Legionowa. Teren zamknięty z parkingiem. W skład mieszkania wchodzą: salon 14m2 2 pokoje 9,2m2 i 9m2 kuchnia widna 7,6m2 łazienka 2,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

600 000 zł53 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania przy al. 3 maja 26. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

455 000 zł42 m² 10 756,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,3m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z roku 1980 zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Norwida w Legionowie. Mieszkanie wymaga całkowitego remontu, ale stanowi doskonałą okazję dla osób ceniących wygodę, dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Legionowo,mazowieckie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się przy ul. 3 - go Maja idealne dla pary lub rodziny. Największym atutem oferty niewątpliwie jest to, że nieruchomość znajduje się.