dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 049 000 zł68,38 m² 15 340,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowy apartament 68,38 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Faktoria Legionowo Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 68,38 m , położony na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł50,17 m² 11 042,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2 znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku z cegły w Legionowie przy ul. Warszawskiej 44. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,60 m² 9 429,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

o nowych ogłoszeniach

500 000 zł52,90 m² 9 451,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pозмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 150.00 m2. Lokalizacja:Jana Kochanowskiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł63,50 m² 10 078,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w Legionowie Doskonałe dla rodziny Oferuję mieszkanie w niskim bloku - doskonałe dla rodziny, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63,50 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W warszawie za 630 000 zł kupisz ciasne dwa pokoje. Tu kupujesz cztery z trzema piwnicami o powierzchni 18,8 m w cenie! Mieszkanie jest jasne i dwustronne salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

535 000 zł46,31 m² 11 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Aleja I Dywizji Zmechanizowanej o powierzchni 46,31m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł63,50 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł30,90 m² 11 326,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szukasz funkcjonalnego i niedrogiego mieszkania, a jednocześnie z potencjałem do aranżacji według własnego stylu? Kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,46 m² 14 151,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 56,46 m , położonego w Legionowie przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień Pokazowy 05.05.2026r. (Środa) Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Legionowie przy ul. Husarskiej 29. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,31 m² 8 970,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68 m² 10 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , które jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny marzącej o komforcie, spokoju i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

899 000 zł96,20 m² 9 345,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Legionowa na kameralnym zamkniętym osiedlu. Jest blisko do stacji pkp Legionowo Przystanek i wszystkich niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m2 | Zegrzyńska 25 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1978 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68,60 m² 10 932,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Możliwość oglądania mieszkania od maja. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone na kameralnym osiedlu w Legionowie. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł42,10 m² 11 876,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z nami kupisz bezpiecznie Jeżeli przerażają cię remonty i szukasz czegoś do wprowadzenia to zapraszamy do nowo wyremontowanego mieszkania w centrum Legionowa. W ramach płaconej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 40,1 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowy Bukowiec. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

669 000 zł72,30 m² 9 253,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokoje Legionowo sprzedaż |4 pokoje pod Warszawą sprzedaż | 4 pokoje przy skm Oferujemy Państwu ciche rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 3 piętrze w budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Marysieńki 1. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty z lat 80., bez windy. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Legionowo

Legionowo,mazowieckie

357 000 zł28 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką w Legionowie | 190 m powierzchni całkowitej | 160 m powierzchni użytkowej | działka 990 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,90 m² 12 297,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ustawna kawalerka z oddzielną, widną kuchnią oraz pięknym widokiem na panoramę okolicy, położona w Legionowie. Lokal ma powierzchnię 30,9 m i znajduje się na 9. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,25 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 46,25 m Legionowo, piaski 3 piętro / 4 (bez windy) 3 pokoje + kuchnia + łazienka balkon ok. 3 m + piwnica ok. 2,1 m Mieszkanie do remontu idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

537 000 zł43,90 m² 12 232,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43,9 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Dodatkowo przynależy piwnica o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

535 000 zł52,90 m² 10 113,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł42,30 m² 12 293,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w centrum Legionowa. Lokal znajduje się w budynku 11 piętrowym przy ul. Norwida. Na nieruchomość składają się dwa pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł52,90 m² 10 321,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

849 900 zł92 m² 9 238,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalna oferta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92 m2 po obwodzie 120m2. Piękne, wysokie ze skosami. Zlokalizowane na ostatnim, 3 piętrze w bloku z lat 60 - tych. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł53 m² 11 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po remoncie- gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne 31 m W centrum legionowa po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Sowińskiego. Idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij