dowolna

Domy z garażem Legionowo - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Handlowa

Bukowiec A,Legionowo

915 000 zł90 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Są domy, które mają swoją historię, ale zostały stworzone na nowo z myślą o współczesnym komforcie życia. Solidna zabudowa z lat 70, która przeszła kompleksowy remont i dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

III Parcela,Legionowo

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość inwestycyjna Z potencjałem pod 3-4 lokale Legionowo / okolice skm 150m Roi ponad 9% Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, która już dziś funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

1 570 000 zł104 m² 15 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom parterowy w Legionowie o powierzchni użytkowej 90 m , usytuowany na działce o powierzchni 500 m . Dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 049 000 zł128 m² 8 169,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! bez pcc! _________________________________ Kameralne osiedle składające się z trzech budynków w zabudowie Bliźniaczej chotomów 1 km od pkp Legionowo -przystanek Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Centrum,Legionowo

2 275 000 zł280 m² 8 114,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom (wolnostojący) na działce 1 284 mkw. Świetna, ponadczasowa bryła domu wynikająca z niestandardowego zaprojektowania jego wnętrza (półpiętra). Dom składa się z 6. pokoi oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 620 000 zł151 m² 10 699,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Dom dwulokalowy usytuowany jest w cichej uliczce wśród domków jednorodzinnych z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Budynek wykonano w technologii tradycyjnej murowanej. Mur warstwowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

1 390 000 zł211 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z potencjałem w centrum Legionowa idealny do mieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w samym sercu Legionowa. Ze względu na doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bukowiec,Legionowo

1 020 000 zł110 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment jednorodzinny 110 m z garażem i ogródkiem kameralne osiedle 4 domów Oferuję atrakcyjny segment jednorodzinny o powierzchni 110 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł170 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronny, wygodny i funkcjonalny dom, wykończony z dbałością o szczegóły, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, w okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

III Parcela,Legionowo

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

1 570 000 zł104 m² 15 096,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934 roku , po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Centrum,Legionowo

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Prezentujemy połowę bliźniaka ze strychem i piwnicą, położoną w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Odkryj Swój Nowy Dom Marzeń w Sercu Legionowa! Prestiżowa inwestycja dla wymagających wyjątkowy dom o powierzchni 131 m w sercu Legionowa, łączący miejską wygodę ze spokojem zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Prezentujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w cichej i zielonej części Legionowa (centrum 2 km). Oferujemy trzy w pełni zorganizowane kondygnacje w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Bukowiec A,Legionowo

3 340 000 zł552 m² 6 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dla dwóch rodzin, wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

III Parcela,Legionowo

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 280 000 zł187 m² 6 844,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Legionowo z pięknie zagospodarowaną działką. Działka o powierzchni 430 m. zagospodarowana zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

1 380 000 zł211 m² 6 540,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 211 mkw, położony w samym sercu Legionowa. To wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają miejsca łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec,Legionowo

3 990 000 zł551 m² 7 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom, który zachwyca i pozostaje w pamięci na zawsze. To nie jest zwykła nieruchomość - to manifest odwagi, kunsztu i wyrafinowanego smaku. Inspirowany wizją Gaudíego, stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł211 m² 6 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom mieszkalny z funkcjonalną częścią usługową na działce o powierzchni 629 m2. Dom o powierzchni całkowitej 211 m2 i 59 m2 niezależnej powierzchni usługowej. Część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wyjątkowy dom, idealny dla osób szukających komfortu, wysokiej jakości wykonania i spokoju w otoczeniu natury. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Legionowa, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suwalna

Łajski,Legionowo

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Black friday promocja cenowa Tylko teraz cena obniżona z 1 650 000 zł na 1 590 000 zł. Oferta limitowana czasowo. Elegancki dom z dużą działką w Legionowie idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Sobieskiego,Legionowo

1 250 000 zł165 m² 7 572 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Legionowie. Dom murowany, o powierzchni 165,08 m2, wybudowany w 2009 roku. Materiał budowlany: cegła ceramiczna, ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji gotowy! __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Opis Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Wola Aleksandra, w gminie Nieporęt (woj. mazowieckie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł111 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowy dom w Legionowie klasyczny, elegancki charakter, komfort i doskonała lokalizacja w zielonej części miasta. Dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Józefa Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Bukowiec B,Legionowo

990 000 zł147 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedstawiam kolejną inwestycję firmy Apartamenty Małgorzata Ciszek. Tym razem zapraszam do zakupu segmentów w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita segmentu to 147 m2 z czego 25 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Bukowiec,Legionowo

3 590 000 zł552 m² 6 503,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 020 000 zł110 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Łajski,Legionowo

780 000 zł118 m² 6 586,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Bez prowizji od kupującego Domy z ogrodem i garażem - VII etap z terminem na 06/2026 Nowe Osiedle w Legionowie - Łajski to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Łajski,Legionowo

760 000 zł118 m² 6 417,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bez prowizji od kupującego bez podatku pcc Domy z ogrodem i garażem - VI etap z terminem na 12/2025 Nowe Osiedle w Legionowie - Łajski to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 149 000 zł155 m² 7 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc Bez Prowizji __________________________________________________________________ Dom 5 pokojowy z garażem na pięknej działce 500 m2 w Chotomowie na granicy z Legionowem zaledwie 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Wilcza

Bukowiec,Legionowo

3 990 000 zł551 m² 7 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

1 390 000 zł211 m² 6 588 zł/m²