dowolna

Domy umeblowane Legionowo - Oferty sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem Legionowo

Bukowiec B,Legionowo

3 950 000 zł400 m² 9 862,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Legionowie o powierzchni 400m , wybudowany w 2012 roku. Położony na działce o pow. 1720m z ogrodem porośniętym sosnami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

III Parcela,Legionowo

1 580 000 zł217 m² 7 281,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dwa niezależne domy w cenie jednego! wyjątkowa oferta : - dla dwóch rodzin (dziadkowie, dzieci lub przyjaciele mieszkający osobno ale obok Siebie) - możliwość dodatkowego źródła dochodu np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowa

Łajski,Legionowo

1 550 000 zł356 m² 4 351,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu dwukondygnacyjnego z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w wydzielonej części, z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 599 000 zł330 m² 4 845,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny. Okolica bardzo spokojna z sąsiedztwem lasu. Wyjątkowy dom wolno stojący w pobliżu centrum Legionowa. W najbliższej sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Suwalna

Przystanek,Legionowo

869 000 zł142 m² 6 135,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Olszankowa Park w Legionowie. Budynek został oddany w grudniu 2020 roku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Suwalna

Przystanek,Legionowo

869 000 zł142 m² 6 135,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Bukowiec A,Legionowo

1 099 000 zł150 m² 7 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładny Dom z roku 1975-ego. Wolnostojący, murowany, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 150 m2. Dom do odświeżenia, do remontu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Ludwisin,Legionowo

1 590 000 zł310 m² 5 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego, wolnostojącego domu w Legionowie! W bliskiej okolicy przystanek autobusowy oraz 2 km od domu stacja pkp Legionowo Przystanek! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Grudzie,Legionowo

3 850 000 zł523 m² 7 355,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony na pięknej, zadbanej działce w cichej i spokojnej części Legionowa. Nieruchomość w liczbach: - powierzchnia domu - 523 m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Bukowiec,Legionowo

2 400 000 zł183 m² 13 114,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w cichej, spokojnej okolicy, blisko lasu. Dom o powierzchni o powierzchni 183 m2 wraz z tarasem znajduję się na działce o powierzchni 1335 m2. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

1 650 000 zł312 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 650 000 zł312 m² 5 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Bukowiec A,Legionowo

1 050 000 zł155 m² 6 787 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przepiękny dom jednorodzinny w stylu bliźniaka położony w Legionowie, przy ulicy Bałtyckiej 69. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Bukowiec A,Legionowo

1 280 000 zł150 m² 8 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Bukowiec A,Legionowo

1 150 000 zł155 m² 7 433,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 190 000 zł229 m² 9 563,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w cichej, zielonej części Legionowa. Dom o klasycznej bryle o powierzchni 229 m2. Posadowiony na leśnej działce o powierzchni 1473m2. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legionowo,mazowieckie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: boża Wola | Dom wolnostojący z 2003r. | wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Targowa

Legionowo,mazowieckie

1 379 000 zł149 m² 9 267,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Bezczynszowy segment środkowy Fotowoltaika Pompa ciepła Magazyn energii Klimatyzacja Ogrzewanie podłogowe Oczyszczacze powietrza Przy pkp Cicha okolica z sosnami Cena do necjocjacji. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 690 000 zł312 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego, wolnostojącego domu w Legionowie! W bliskiej okolicy przystanek autobusowy oraz 2 km od domu stacja pkp Legionowo Przystanek! wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

1 200 000 zł278 m² 4 322,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:207 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę domu na sprzedaż. Dom o powierzchni 260m to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Legionowo,mazowieckie

1 699 000 zł217 m² 8 294,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szukasz klimatycznego, rozkładowego domu z ładnie zagospodarowaną działką, z dala od miejskiego zgiełku i blisko pełnej infrastruktury? Chcesz mieć blisko Siebie zaprzyjaźnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 720 000 zł313 m² 5 495,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego domu w Legionowie - Idealna Przestrzeń dla Twojej Rodziny! W bliskiej okolicy przystanek autobusowy oraz 2 km od domu stacja pkp Legionowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bukowiec B,Legionowo

679 000 zł205 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Legionowa w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Bukowiec. Budynek mieszkalny 2- kondygnacyjny, niepodpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

1 449 000 zł296 m² 4 901,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Jeśli marzysz o domu w Centrum Miasta, a jednocześnie o ciszy i spokoju to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Mam przyjemność przedstawić piękny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Legionowo,mazowieckie

2 390 000 zł229 m² 10 436,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Sprzedam dom o powierzchni 229m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem w zielonej części Legionowa w otulinie lasu. Projekt domu został doskonale odwzorowany i zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

1 299 000 zł296 m² 4 394,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

2 500 000 zł308 m² 8 116,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż bardzo reprezentacyjne, wygodne miejsce do życia. Nieruchomość z pięknym, malowniczym ogrodem, fontanną, dwoma domami. Zaspokoi gusta bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

825 000 zł186 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Jeśli szukacie Państwo atrakcyjnego domu w cichej i spokojnej okolicy koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Bliźniak zlokalizowany 6 minut do stacji skm Legionowo. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedamy dom jednorodzinny typu segment w Legionowie. Budynek murowany, piętrowy, ocieplony, o powierzchni użytkowej 200m2, w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić dom o powierzchni 250 m2 z działką 1417 m2. Nieruchomość wybudowana w 2002 roku w technologii thermomur utrzymującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

4 500 zł195 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia od grudnia Duży, wygodny dom z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest na jednym z dwóch prestiżowych osiedli chotomowskich. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Olszankowa

Legionowo,mazowieckie

4 500 zł155 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Z nami wynajmiesz bezpiecznie. Bardzo wygodny, doskonale zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej. Ul. Olszanowa to spokojna ulica. W najbliższej okolicy, szkoła podstawowa, stacja skm, pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec,Legionowo

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż bliźniak parterowy o powierzchni ok. 150 mkw + piwnica z osobnym wejściem około 100 kw znajdujący się w Legionowie na Bukowcu. Dom składa się z dużego jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

7 000 zł255 m² 27,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia Dom o całkowitej powierzchni 255 m2 z tarasami i ogrodem z możliwością mieszkania dwóch, a nawet trzech rodzin bądź firmę.! NAJEM DŁUGOTERMINOWY Minimum na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Legionowo,mazowieckie

1 777 777 zł156 m² 11 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dzień dobry! Mam do sprzedania działający hostel. Hostel funkcjonuje tu od 2 lat. Pełne obłożenie na umowach długoterminowych. Gotowiec inwestycyjny. Przy zakupie przekazuję cały "know how". Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 190 000 zł277 m² 7 906,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Podstawowe informacje Komfortowy dom typu wolnostojącego z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 277 m2 posadowiony na działce o pow. 1740 m2 i wybudowany na podstawie pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Legionów

Piaski,Legionowo

1 799 000 zł178 m² 10 106,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Podstawowe informacje Wygodny, energooszczędny, przytulny dom z pięknie zagospodarowaną działką. Położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i otoczony lasami sosnowymi. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 190 000 zł277 m² 7 906,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zachęcamy do zakupu tej wymarzonej, klimatycznej nieruchomości! Nieruchomość położona w Legionowie, tylko 22 km od centrum Warszawy! Energooszczędny dom wybudowano z najlepszych jakościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Legionowo

Legionowo,mazowieckie

5 900 zł148 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

[kto] Rendin Polska [co] 3 pokoje 148 mkw [gdzie] Warszawa, legionowo [umeblowane] Tak [miejsce parkingowe] Tak [cena] 5900 pln [kaucja] 0 pln [prowizja] 0 pln [od kiedy] Od 10 kwietnia Właściciel tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Bukowiec,Legionowo

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż bliźniak parterowy o powierzchni ok. 150 mkw + piwnica z osobnym wejściem o powierzchni około 100 kw znajdujący się w Legionowie na Bukowcu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polankowa

Legionowo,mazowieckie

5 000 zł230 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Gdzie: jabłonna, blisko Legionowa odpowiednie dla: 2-4 osób zalety: nieruchomość usytuowana na działce 1800m2. Ogród z z zadbanym trawnikiem i roślinnością zimozieloną. Garaż.