Dom, ul. Sosnowa

Sosnowa, Piaski, Legionowo, mazowieckie

  • 1 177 000 zł
  • 71 m²
  • 16 577,46 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Durka...

Skontaktuj się

Dom, ul. Sosnowa

Sosnowa, Piaski, Legionowo, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

1 177 000 zł

71 m²

16 577,46 zł/m²

Dom, ul. Sosnowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

1 177 000 zł 71 m² 16 577,46 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
77 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

77 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 1 177 000 zł (16 577,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 71 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2020
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 77 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Westa Home sp. z o. o., zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 585912281

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z ogrodem położony w spokojnej okolicy pełnej zieleni - w miejscowości Legionowo pod Warszawą - blisko szybkiej kolei SKM.

Sprzedawany dom to lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 z ogrodem o powierzchni 77 m2. (...)

Agent

Małgorzata Durka-Brańska

883 352...

883 352 239

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

883 352...

883 352 239

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.