dowolna

Nowe domy Legionowo

23 ogłoszenia

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe, funkcjonalne domy położone w uroczej miejscowości tuż przy granicy z Legionowem. Stan pełny deweloperski, wszystkie media miejskie, piec C.O. ogrodzenie, kostka brukowa, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

799 000 zł114 m² 6 982,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez prowizji agencji rynek pierwotny - Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) termin oddania do użytkowania: i etap: styczeń 2025 r. II etap: 3 kwartał 2025 r. Bezczynszowe Dom bliźniaczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowa inwestycja w Legionowie Inwestycja składa się z pięciu budynków dwu lokalowych ( 10 lokali). Cena: 710 000,00zł brutto za stan deweloperski + ogródek i dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

815 000 zł114 m² 7 122,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

799 000 zł114 m² 6 982,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Łajski,Legionowo

799 000 zł114 m² 6 882,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

745 000 zł104 m² 7 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

845 000 zł128 m² 6 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 128m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

740 000 zł104 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Centrum,Legionowo

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Bez prowizji! bez pcc Nowe domy w zabudowie szeregowej w Legionowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym 500 m2 do pkp Legionowo -przystanek! Domy cechuje nowoczesny design oraz wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

795 000 zł104 m² 7 644,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Łajski,Legionowo

690 000 zł92 m² 7 495,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji od kupującego Nowe Osiedle w Legionowie - Łajski to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów jednorodzinnych, realizowane w siedmiu etapach łącznie 59 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

850 000 zł128 m² 6 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 99m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

930 000 zł118 m² 7 881,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez Prowizji! Bez pcc! Prezentujemy Funkcjonalny wolnostojący budynek w zabudowie bliźniaczej w doskonałym punkcie komunikacyjnym Chotomów na granicy z Legionowem 1 km od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łajski,Legionowo

670 000 zł92 m² 7 277,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Centrum,Legionowo

710 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera z ponad 20 letnim doświadczeniem! ostatni dostępny segment Nowe domy w zabudowie szeregowej w Legionowie 700 m2 do pkp Legionowo -przystanek! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta specjalna - wakacyjna propmocja na 1 połówkę bliźniaka Z działką 448 m2 Z ceny 978.000 TYS OBNIŻKA NA 890.000 TYS DOMY PO WSZYSTKICH ODBIORACH- GOTOWE DO ZAKUPU Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

850 000 zł128 m² 6 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

850 000 zł128 m² 6 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

711 000 zł99 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

711 000 zł99 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gnieźnieńska

Przystanek,Legionowo

779 000 zł124 m² 6 282,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Inwestycja doskonale zlokalizowana 3 min od pkp Legionowo Przystanek oraz przystanku ztm Do Warszawy dojedziesz w 20 min! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

709 000 zł100 m² 7 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ukończona inwestycja! bez prowizji bez pcc! Bezpośrednio! Dom 100 m2 w zabudowie bliźniaczej o wysokiej jakość technologii i materiałów budowlanych na dużej działce ok 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom 80m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Ostatnia sztuka. Odbiór już W 2023 roku! Parter budynku to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Łajski,Legionowo

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Rynek pierwotny, bez podatku 2% pcc Oferta dotyczy sprzedaży budynku parterowego z poddaszem użytkowym typu A - nr 10. Parter - wiatrołap- 4,25 m2, pomieszczenie techniczne - 4,86 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łajski,Legionowo

849 000 zł149 m² 5 714,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Rezerwacja Oferuję Państwu ostatni dom w inwestycji Domy Nowodworska w miejscowości Łajski gm. Wieliszew obok Legionowa. Ta oferta dotyczy domu nr 10. Dom jest już odebrany I gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Łajski,Legionowo

670 000 zł92 m² 7 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Łajski,Legionowo

690 000 zł92 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²