Otoczenie:osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, las
W pobliżu:żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
DLACZEGO TA OFERTA JEST WYJĄTKOWA? W cenie 570 000 zł otrzymujesz: - mieszkanie na pierwszym piętrze 52,9 m² (metraż wg Księgi Wieczystej) - piwnicę 6,7 m² - 0% prowizji od Kupującego całość wynagrodzenia agencji pokrywa strona sprzedająca.
Oferta dla osób szukających mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu w doskonale skomunikowanym z Warszawą Legionowie, w najmniej zatłoczonej jego części. Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi i seniorom. (...)
DLACZEGO TA OFERTA JEST WYJĄTKOWA?
W cenie 570 000 zł otrzymujesz:
- mieszkanie na pierwszym piętrze 52,9 m² (metraż wg Księgi Wieczystej)
- piwnicę 6,7 m²
- 0% prowizji od Kupującego całość wynagrodzenia agencji pokrywa strona sprzedająca.
Oferta dla osób szukających mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu w doskonale skomunikowanym z Warszawą Legionowie, w najmniej zatłoczonej jego części.
Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi i seniorom.
UKŁAD I STANDARD:
Mieszkanie ma najbardziej poszukiwany układ:
- salon (ok. 16,5 m²) z balkonem i jeden z pokoi (ok. 10 m²) wychodzą na południe pokoje te są jasne przez większą część dnia, co poprawia nastrój i pozwala oszczędzać na prądzie. W tych pokojach będą pięknie rosły rośliny;
- pokój (ok. 8,9 m²) idealny na miejsce do pracy lub sypialnię ma okno na północ. W tym pomieszczeniu latem będzie chłodniej, a słońce nie będzie przeszkadzało np. w pracy przy komputerze (brak refleksów na ekranie);
- kuchnia: osobna z oknem na północ o powierzchni ok. 6,3 m² - oddzielona ścianką działową od jednego z pokoi, co pozostawia pole do zmiany aranżacji przestrzeni w mieszkaniu;
- łazienka: o powierzchni ok. 3,0 m²toaleta: o powierzchni ok. 0,9 m² (osobna od łazienki);
- korytarz: o powierzchni ok. 7,3 m²
- balkon: o powierzchni ok. 5 m² ukierunkowany na słoneczne południe;
- piwnica: o powierzchni ok. 6,7 m², czyli duuuża pomieści kilka rowerów, wózków i spiżarkę z przetworami :)
Stan techniczny: stare instalacje działają - nie były wymieniane, na ścianach kochana w latach 90 boazeria. Nie przepłacaj za odmalowane ściany, jeśli od początku wiesz, że zmierzasz wykończyć mieszkanie według własnego projektu i dostosować je do swoich potrzeb.
WYMARZONA LOKALIZACJA - ZA TO POKOCHASZ MIESZKANIE W TYM MIEŚCIE!
Osiedle Piaski, to jedno z najmniej zaludnionych i najbardziej zielonych osiedli w Legionowie - tutaj przestrzenie między blokami wypełnia starodrzew, ogródki i zadbana zieleń - tutaj żyje się bardzo przyjemnie! Osiedle charakteryzuje się unikalnym układem bloki są usytuowane w dużych odległościach od siebie i w taki sposób, że sąsiad sąsiadowi nie zagląda do okien :). Kiedy pracownik wojska spojrzy na mapę osiedla, to od razu zorientuje się, że cześć bloków ułożona jest w cztery gwiazdki i wężyk czyli insygnia generała armii. To świadomy zabieg urbanistyczny, który ma swoje korzenie w bardzo ciekawej historii tego miasta.
Położenie Legionowa na mapie i doskonała komunikacja dają całe mnóstwo możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, np. spacery po lasach, wycieczki na plażę w Wieliszewie lub nad Zalew Zegrzyński, albo spływy kajakowe Wkrą z Pomiechówka.
WIELKA PŁYTA I JEJ WIELKIE ZALETY
Od razu docenisz infrastrukturę osiedla, która sprawia, że logistyka dnia codziennego jest bardzo łatwa - szczególnie dla osób starszych (przychodna, apteki, szpital, sklepy osiedlowe) i rodzin z dziećmi (plac zabaw, szkoły, przedszkole i za chwilę żłobek).
Wspólnoty mieszkaniowe współpracują z zarządcami nieruchomości i razem dbają o to, aby każdy blok przechodził regularne przeglądy techniczne, a ewentualne usterki, czy awarie były naprawiane na bieżąco. Wszystkie bloki na Osiedlu Piaski były ocieplane, również ten przy ul. Zegrzyńskiej 61.
MASZ WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI!
ZAKUPY:
Kaufland - 400 m (7 minut piechotą)
Delikatesy Rarytas - 360 m (6 minut piechotą)
Biedronka - 400 m (7 minut piechotą) pow
Błękitne Centrum i Gondola dwie największe w Legionowie galerie handlowe - w zasięgu 1,5 km i 1,7 km (30 minut piechotą)
Złote Tarasy jeśli chcesz zrobić zakupy na bogato ;) w zasięgu 22-32 minut SKM lub Kolejami Mazowieckimi z PKP Legionowo
Ponadto liczne piekarnie, sklepy spożywcze i mięsne lokalnych przedsiębiorców rozlokowane na samym osiedlu Piaski.
REKREACJA:
Basen - w zasięgu 700 m (12 minut piechotą)
Kino - w zasięgu 1,7 km (30 minut piechotą)
Lasy Jabłonowskie - w zasięgu 1,6 km (27 minut piechotą)
Zalew Zegrzyński - w zasięgu 6 km (30 minut rowerem albo 15 spacerem + 15 minut SKM + 10 piechotą)
Narew - w zasięgu 10 km (30 minut rowerem)
Kajaki - np. dla odmiany - nie na Zalewie a w Pomiechówku (15 minut spacerem + 20 minut KM + 10 minut spacerem)
Pałac w Jabłonnie - 46-hektarowy park w stylu angielskim w zasięgu 20 minut na rowerze (4,7 km) może być punktem startowym w 15sto km Nadwiślańską Trasę wzdłuż wału wiślanego.
EDUKACJA I ZABAWA:
Przedszkola - jedno (nr 3) tuż obok bloku, drugie (nr 11) 400 m (7 minut piechotą)
Szkoła Podstawowa nr 8 z dużym basenem 300 metrów (5 minut piechotą) - w szkole są klasy o różnych profilach, w tym klasy sportowe, które mają zajęcia na basenie 6 godzin w tygodniu!
Żłobek - 8 minut autem, ale już ruszyła budowa żłobka przy Szkole Podstawowej nr 8 więc w bliskiej perspektywie 300 metrów (5 minut piechotą)
Miejski Plac Zabaw w zasięgu 250 m (4 minuty piechotą)
ZDROWIE:
Apteki - w zasięgu 240 m i 360 m (4 i 6 minut piechotą)
Przychodnia - w zasięgu 230 m (4 minuty piechotą)
Szpital - w zasięgu 600 m (10 minut piechotą)
KOMUNIKACJA:
Szybki dojazd do Warszawy: Ze stacji Legionowo Piaski lub Legionowo dojedziesz pociągiem SKM lub Kolejami Mazowieckimi
do Warszawy Gdańskiej w zaledwie 20-25 minutdo Dworca Centralnego w zaledwie 22-32 minutyBezpłatna komunikacja lokalna (miejska i powiatowa): dowiezie Cię z osiedla prosto do centrum miasta, kina czy galerii handlowych, albo na spacer do parku przy Pałacu w Jabłonnie lub do Zegrza
TO MIESZKANIE TO DOSKONAŁA BAZA POD WYMARZONY DOM SZCZEGÓLNIE DLA RODZINY Z DZIEĆMI I SENIORÓW.
Zapraszam do kontaktu!
Tel:
Nota prawna i zastrzeżenia
Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Serena Nieruchomości NIP lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie:
Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek (ustawa z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych) bez pisemnej zgody Serena Nieruchomości jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Tajemnica przedsiębiorstwa:
Materiały te stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Wymiary i metraże:
Podane metraże zostały określone na podstawie oględzin nieruchomości bez przeprowadzenia pomiarów geodezyjnych lub inwentaryzacji architektonicznej. Mają one charakter wyłącznie orientacyjny i nie mogą stanowić podstawy do ewentualnych roszczeń.
Charakter ogłoszenia:
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (w szczególności art. 66 1), lecz ma charakter wyłącznie informacyjny. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela i mogą ulec aktualizacji.
Zalecenie:
Rekomenduję osobistą weryfikację stanu faktycznego oraz prawnego nieruchomości przed dokonaniem transakcji.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://legionowo.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie-w-bloku-mieszkalnym,przy-lesie/26504227.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/26504227.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://legionowo.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie-w-bloku-mieszkalnym,przy-lesie/26504227.html