Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Zegrzyńska, Legionowo, mazowieckie

  • 649 000 zł
  • 63,50 m²
  • 10 220,47 zł/m²

Zdjęcie

Bartłomiej Dołży...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Zegrzyńska, Legionowo, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

649 000 zł

63,50 m²

10 220,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

649 000 zł 63,50 m² 10 220,47 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1978
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1978

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 649 000 zł (10 220,47 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,50 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: GetHouse Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 754197

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie dla rodziny w świetnej lokalizacji? To może być idealna propozycja.
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 63,5 m² znajduje się na pierwszym piętrze i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i osób poszukujących większej przestrzeni do własnej aranżacji. (...)

Agent

Bartłomiej Dołżycki

514 967...

514 967 666

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości