dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Legionowo - Sprzedaż i wynajem

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Jagiellońska,Legionowo

530 000 zł64 m² 8 346,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy i z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Opis Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

399 000 zł31 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagiellońska,Legionowo

469 000 zł31 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Legionowie pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie trzypokojowe, usytuowane przy ul. Wilanowskiej w Legionowie. Mieszkanie ma powierzchnię 53 mkw i mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

405 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. 10-te piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

415 000 zł47 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedamy mieszkanie z widokiem, typu M-3 w Legionowie na osiedlu Jagiellońska, o powierzchni 47 m2. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w budynku 11-piętrowym / winda dojeżdża do 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

415 000 zł31 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie z widną kuchnią i dużą, zabudowaną loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Jagiellońska,Legionowo

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

560 000 zł56 m² 9 982,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Bezpieczna klatka schodowa i nowa winda ułatwiają codzienne korzystanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1978 roku zlokalizowane w Legionowie. Pierwotnie mieszkanie miało 2 pokoje i oddzielną, widną kuchnię. Podczas remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

485 000 zł31 m² 15 695,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w Legionowie, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Lokal na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych. Budynek - ocieplony, wymienione okna na klatkach schodowych, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

445 000 zł46 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, które zostało powiększone o część klatki schodowej. Układ mieszkania: salon od strony wschodniej z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Sobieskiego,Legionowo

637 000 zł53 m² 12 018,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie jednostronne, o ekspozycji okien na północ, w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 4 piętrze bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie na os. Batorego. Osiedle zielone, spokojne, z pełną infrastrukturą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m2 w Centrum Legionowa, przy ulicy Norwida. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do odświeżenia i niewielkiego remontu według własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Jagiellońska,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w centrum Legionowa | ul. Mickiewicza | 30,9 m + piwnica | 11. piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum Legionowa, przy ul. 3 maja. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ mieszkania: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Sobieskiego,Legionowo

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

337 000 zł28 m² 12 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na osiedlu Batorego w Legionowie. Możliwe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie o dużym potencjale aranżacji. Ciepła woda: piecyk gazowy, ogrzewanie: miejskie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978