dowolna

Mieszkania do remontu Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Budynek po modernizacji pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Bukowiec B,Legionowo

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

415 000 zł47 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedamy mieszkanie z widokiem, typu M-3 w Legionowie na osiedlu Jagiellońska, o powierzchni 47 m2. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w budynku 11-piętrowym / winda dojeżdża do 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

546 000 zł53 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Sobieskiego,Legionowo

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Jagiellońska,Legionowo

550 000 zł56 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.