dowolna

Mieszkania do remontu Legionowo - Oferty sprzedaży i najmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 30,9 m2 usytuowana na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowana w Legionowie przy ulicy Norwida. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł56 m² 6 327,99 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie na 8. piętrze, w 11. piętrowym budynku z lat 70 w Legionowie, ul. Sowińskiego 8. Bardzo dobra oferta osób poszukujących nieruchomości dla rodziny lub w celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Bukowiec

Nowy Bukowiec,Legionowo

470 000 zł44 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu piękne, zadbane mieszkanie na zamkniętym osiedlu Nowy Bukowiec w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Bukowiec,Legionowo

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedaję mieszkanie do remontu i działkę po dziadku z pomieszczeniami gospodarczymi. Mieszkanie 55m2 jest w parterze w domu jednorodzinnym z ogródkiem z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

304 000 zł42 m² 7 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez podatku pcc! Mieszkanie 42 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, osobnym wc, balkonem i dwoma piwnicami. Mieszkanie puste, bez mebli w stanie do remontu. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerkę o powierzchni 27 m2, zlokalizowana przy ul. Słowackiego w Legionowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, bez windy. Blok ocieplony, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

277 000 zł31 m² 8 964,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

841 500 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Legionowa Piaski ul. Zegrzyńska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

311 000 zł42 m² 7 352,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 42,3 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Legionowie przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku bez windy z lat 70-tych. W lokalu wymienione są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł42 m² 7 210,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa. Rozkład mieszkania umożliwia zaaranżowanie lokalu na 3 pokoje Mieszkanie dwustronne. Salon z balkonem ekspozycja południowo- zachodnia. Sypiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł53 m² 6 994,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 52.9m2 i wysokości 260 cm z możliwością wydzielenia 4 pokoju zgodnie z projektem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe mieszkanie do remontu. Odzielna kuchnia. Świetna lokalizacja, w pobliżu zlobek, szkoły podstawowe, licea, przychodnia, apteka, autobus i liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

469 000 zł64 m² 7 385,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 63,5 m usytuowane na na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Osiedlu Młodych. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu 42 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, osobnym wc, balkonem i dwoma piwnicami. Zlokalizowane w bardzo dobrze rozwiniętej części Legionowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni rozkładowe mieszkanie 53 m2, 3-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią oraz dużym 6 m2 balkonem typu loggia. Zlokalizowane jest w samym centrum Legionowa przy ulicy Siwińskiego. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

355 000 zł53 m² 6 710,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.53m2 usytuowane na 8 piętrze zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje- 15m2, 12m2,10m2 - oddzielna kuchnia-6m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

365 000 zł53 m² 6 899,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

415 000 zł64 m² 6 535,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na Osiedlu Piaski. Mieszkanie w stanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania składa się: -4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

327 000 zł42 m² 7 730,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

418 000 zł90 m² 4 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z nami kupisz bezpiecznie. Klimatyczne dwupoziomowe o powierzchni 90 m2, na II piętrze w budynku z 2006 roku. Mieszkanie rozkładowe, na dwie strony świata, północ - południe. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w centrum Legionowa. Budynek świeżo po termomodernizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł53 m² 7 183,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie w prosty sposób można podzielić na dwie niezależne kawalerki. Mieszkanie: jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 52.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

480 000 zł56 m² 8 556,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,1 m -10 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Legionowo, centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Balkon, piwnica, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

890 000 zł76 m² 11 634 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

375 000 zł53 m² 7 088,85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

499 000 zł64 m² 7 858,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piaski przy ulicy Zegrzyńskiej. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,50 m2, , usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,90 m , 7 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1987 roku-Legionowo, centrum, ul. Adama Mickiewicza. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

267 000 zł31 m² 8 612,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 31m2, 1 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, balkonem ok 2,5 m2 oraz z widną piwnicą. Zlokalizowane w bardzo dobrze rozwiniętej części Legionowa przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche, zielone miejsce w centrum Legionowa, na os. Batorego przy Słowackiego. Tu wszystko jest blisko. Do stacji pkp pieszo 8 minut a i tak można podjechać autobusem i do Warszawy Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

761 000 zł66 m² 11 618,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,50 m ,3 piętro w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1984 roku- zlokalizowane w Legionowo, ul. Jana III Sobieskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

469 000 zł56 m² 8 360,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł53 m² 7 372,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

378 000 zł48 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

230 000 zł31 m² 7 443,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Jednopokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia 2 pokoi, z widokiem na Warszawę z 8. piętra. 11. piętrowy budynek z lat 90 w Legionowie ul. Leśna 6. Bardzo dobra oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

438 000 zł64 m² 6 897,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5m2, na trzecim piętrze w budynku z wielkiej płyty zlokalizowane w Legionowie na osiedlu Piaski. W skład mieszkania wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

340 000 zł42 m² 8 037,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 42,30m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych w Legionowie - osiedle Piaski. Blok z 1979r (z płyty żelbetonowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Legionowie, ul. Adama Mickiewicza. 2 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1982 roku. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kopernika

Legionowo,mazowieckie

200 000 zł22 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferuję na sprzedaż kawalerkę w kamienicy. Budynek z 1932 r. o pięknej architekturze. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na zamkniętym terenie. Usytuowane jest na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z nami kupisz bezpiecznie. Klasyczne, dwustronne mieszkanie czteropokojowe. Funkcjonalność budownictwa z okresu lat 80 i początku 90 tych, jest dla dzisiejszych deweloperów nieosiągalna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

379 500 zł48 m² 7 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

410 000 zł53 m² 7 750,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970