dowolna

Mieszkania Legionowo Centrum

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

308 000 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

490 000 zł46 m² 10 745,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1968 roku zlokalizowane w Legionowie. Blok na na zielonym kameralnym osiedlu Batorego w centrum Legionowa. Bok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

308 000 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

308 000 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

309 000 zł28 m² 11 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

490 000 zł46 m² 10 745,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone w inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji. Parter budynku to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

309 000 zł29 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Centrum,Legionowo

489 000 zł56 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie położone Legionowie przy ul. Norwida na terenie osiedla Jagiellońska. Lokal o powierzchni 56,10m2 położony na trzecim piętrze w jedenastopiętrowym budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

322 000 zł29 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Centrum,Legionowo

950 000 zł135 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Legionowa idealna oferta dla osób szukających przestrzeni i komfortu. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

322 000 zł29 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

322 000 zł29 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

378 000 zł29 m² 13 034,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo

835 000 zł78 m² 10 662,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przytulne 4-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Legionowa pod Warszawą, blisko szybkiej kolei skm (tylko 400 m). Lokalizacja: legionowo (20 km do Warszawy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mrugacza

Centrum,Legionowo

645 000 zł63 m² 10 269,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio widne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Legionowa przy ul. Mrugacza 1. Mieszkanie znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze budynku. Blok wybudowany był w 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

360 000 zł29 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

745 000 zł104 m² 7 163,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

740 000 zł104 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

357 000 zł38 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1968 roku zlokalizowane w Legionowie- centrum- osiedle Batorego. Budynek zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

2 500 zł27 m² 91,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27,42m2, położone w Legionowie przy ul. Warszawskiej (os. Batorego). Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

795 000 zł104 m² 7 644,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Centrum,Legionowo

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie o pow. 31 mkw, składające się z pokoju, przedpokoju, łazienki z wc oraz oddzielnej, widnej kuchni. Lokal wyposażony w lodówkę, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Centrum,Legionowo

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Centrum,Legionowo

440 000 zł48 m² 9 261,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo ciekawego mieszkania 3-pokojowego w Legionowie. Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju z aneksem kuchennym, -małego pokoju , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Centrum,Legionowo

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż od połowy 2024 roku. Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe wykończone stylowo z dbałością o każdy szczegół. Kolorystyka mieszkania ciepła, sprzyjająca relaksowi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Centrum,Legionowo

540 000 zł43 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Centrum,Legionowo

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Nowy Dwupokojowy, w pełni umeblowany apartament w centrum Legionowa, z miejscem garażowym i komórką lokatorską w cenie, 3 piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie w centrum Legionowa - 36 m2, 2 piętro bez windy. Osiedle zamknięte, blok znajduje się na ulicy Słowackiego 22. Mieszkanie składa się z dużego widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

419 000 zł42 m² 9 905,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,3 m ,4 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1980 roku- legionowo, ul. Ogrodowa. Klatki schodowe zadbane. Mieszkanie starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

435 000 zł42 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m usytuowane na ostatnim 11-tym piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w centrum Legionowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.