dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Legionowo - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę M3 w Legionowie ul.Marysieńki,mieszkanie po remoncie częściowo umeblowane bez pralki,lodówki,łóżek.Łazienka i wc osobno,duża loggia,tv kablowa.Najem 1300 zł.+liczniki+kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w centrum, blisko szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia. W pobliżu przystanki pkp i mzk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio po remoncie kapitalnym 53 m2 w budynku z cegły. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Pokoje 22, 12. Kuchnia z jadalnią 12m. Łazienka 7m. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

229 000 zł42 m² 5 413,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe 42,3 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, kierunek okien płd wschód, płn zachód. Słoneczne o każdej porze dnia. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

1 250 zł44 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej po generalnym remoncie od zaraz.Mieszkanie jest w pełni wyposażone .Toleruję zwierzątka w domu.Koszt wynajmu 1250zł+media+kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W salonie na podłodze panele, wymienione okna. Łazienka i wc do remontu, pokoje do odświeżenia. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

340 000 zł58 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się spiżarnia. Na tym samym piętrze wspólna suszarnia (pomieszczenie gospodarcze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

263 000 zł49 m² 5 367 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam b. ładne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49,3m kw wraz z loggią ok.10 m kw oraz piwnicą ok 4 m kw. przy ul.Zegrzyńskiej 400 metrów od stacji. Położone na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia już od 29.11.2010r. Mieszkanie w pełni umeblowane, kuchnia i łazienka urządzona. Mieszkanie posiada wszystkie potrzebne sprzęty do mieszkania. telefon kontaktowy: 693.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni niecałe 45 m2 w Legionowie. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Norwida na 1-wszym piętrze, winda w bloku, ogrzewanie miejskie, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Legionowo,mazowieckie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne komfortowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy. Bardzo dobre połączenie z Warszawą. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Wysoki standad wykonczenia, w pelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bezpośrednio! Ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie 42.3m2 na 7 piętrze po remoncie okna plastikowe Mieszkanie jest rozkładowe z oddzielną łazienką i WC, ładna widna kuchnia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

1 450 zł55 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z widną dużą kuchnią, łazienką i dużym balkonem. Dobrze nasłonecznione, rozkładowe. Kuchnia duża, zabudowa kuchenna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2006 w centrum miasta, bardzo słoneczne. Cicha i spokojna okolica. W mieszkaniu panele, terakota, meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na X piętrze z pięknym widokiem z okien, duża loggia, w klatce zamontowana jest nowa winda, do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie (glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

237 000 zł43 m² 5 511,63 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie 43m2 na 7 piętrze po remoncie (ale do odświeżenia), okna plastikowe. Mieszkanie jest rozkładowe z oddzielna łazienka i wc, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Legionowo,mazowieckie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie znajdujące w się w budynku przy ulicy Kościuszki 150 o łącznej powierzchni użytkowej 35 m2 posiadające łazienkę, kuchnię otwartą na salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od dnia 01.11.2010 pragnę wynając mieszkanie. Znajduje się ono w Legionowie, a szczerze mówiąc bliżej Jabłonnej niz Legionowa. Mieszkanie nowoczesnie urzadzone na 7 pietrze. Pod blokiem: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po kapitalnym rermoncie,wymienione okna,glazura,elektryka.Nowe drzwi.Podłoga dembowa w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Legionowo,mazowieckie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwu letnie w pełni wykończone , umeblowane W bloku jest 14 mieszkań. Teren ogrodzony zamknięty Przynależne miejsce parkingowe w cenie mieszkania. Brama otwierana automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

650 zł39 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Jachrance dwupokojowe, nieumeblowane zlokalizowane w parterowym budynku bardzo blisko ośrodka wypoczynkowego "warszawianka". Ogrzewanie centralne, gaz z butli. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z kuchnią (os.Jagiellońska)ul.Norwida 1 piętro bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie do odświeżenia. Na ścianach gładż gipsowa, na sufitach dodatkowo wzmocnione. W pokojach panele,kuchnia łazienka ubikacja korytarz i loggia glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji Okna plastikowe od strony dużego pokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Legionowo,mazowieckie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku. Budynek oddzielony od chodnika ogrodzonym ogródkiem z krzewami. Dwa pokoje z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze Z loggią. W mieszkaniu na ścianach gładź, w pokojach panele podłogowe, kuchnia, przedpokój, łazienka -terakota. W przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

237 000 zł51 m² 4 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe składa się z 2 pok. 19 , 10,5 m.kw., dużej kuchni ok. 12 m.kw., łazienki , przedpokoju. W kuchni glazura i terakota (meble kuchenne w cenie). W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2 pokoje z pełnym agd umeblowane od zaraz umowa plus kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

W centrum Miasta. 5 minu do pociągu skm, 2 minuty do autobusu mza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

240 000 zł43 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Legionowie (os.Jagiellońska) 2-pokoje z kuchnią widną na pierwszym piętrze.Dobra lokalizacja ,blisko centrum,park,ośrodek zdrowia,szkoła.przedszkole,sklepy,przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cicha spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane, wyposażona kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Legionowo,mazowieckie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kuchnia 5m2: podłoga terakota, widna, lodówka, płyta ceramiczna, zmywarka, w pełni wyposażona. Łazienka 3.8m2: ściany glazura, podłoga terakota, widna, wanna umywalka, toaleta, pralka. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przystanek

Przystanek,Legionowo

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Legionowie o pow. 39 m2. Pokoje w pełni umeblowane, nowe okna pcv, kuchnia i łazienka po remoncie (glazura, terakota, kuchnia w zabudowie). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, drzwi anty włamaniowe, zabudowany balkon, system alarmowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme mieszkanie 2-pokoje umeblowane z pełnym agd od 04-01-2010 Opłata za dwa miesiące z góry plus kaucja-umowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przystanek

Przystanek,Legionowo

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie ***bezpośrednio***, 2 - pokojowe w Legionowie o pow. 39 m2. Pokoje w pełni umeblowane, nowe okna pcv, kuchnia i łazienka po remoncie (glazura, terakota, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta 50 m. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze (budynek 6 kondygnacyjny) w pełni wykończone, umeblowane, sprzęt rtv, agd - kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Stan b.dobry widne nowe okna podłoga łazienka ściany gładż okolica zielona sklepy usługi komunikacja blok ocieplony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Stan bardzo dobry widne nowe okna podłogi łazienka glazura okolica zielona sklepy usługi komunikacja