dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Legionowo - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Jagiellońska,Legionowo

469 000 zł42 m² 11 087,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - sypialnia - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagiellońska,Legionowo

469 000 zł31 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Legionowie pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju. Lokal położony na 2 piętrze w budynku trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

415 000 zł47 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedamy mieszkanie z widokiem, typu M-3 w Legionowie na osiedlu Jagiellońska, o powierzchni 47 m2. Lokal usytuowany jest na 11 piętrze w budynku 11-piętrowym / winda dojeżdża do 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

445 000 zł46 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, które zostało powiększone o część klatki schodowej. Układ mieszkania: salon od strony wschodniej z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł52 m² 12 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 52 m usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2004 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. marsz. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie jednostronne, o ekspozycji okien na północ, w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Legionowie. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

813 000 zł51 m² 15 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m , położone w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną, oraz wejściem przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

510 000 zł42 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Jagiellońska,Legionowo

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum Legionowa, przy ul. 3 maja. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Układ mieszkania: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: legionowo / Centrum / ul. Sowińskiego 7a / Blok z windą / Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Jagiellońska,Legionowo

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z mieszkaniem idealnym pod inwestycję lub dla niedużej rodziny! Legionowo, ulica Warszawska, kilka minut pieszo do stacji kolejowej, sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

III Parcela,Legionowo

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam! Chciałbym zaprezentować mieszkanie na wynajem z aneksem kuchennym 60 m2 z balkonem oraz miejsce postojowe na terenie osiedla zamkniętego. Mieszkanie znajdującą się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

419 000 zł37 m² 11 293,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne mieszkanie 37,1 m Legionowo, ul. Piaskowa Na sprzedaż przytulne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Jagiellońska,Legionowo

420 000 zł31 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa, przy ul. Marysieńki. Lokal usytuowany jest na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie blisko skm Piaski z atrakcyjną promocją ceny. Zadzwoń. Przytulne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku. Świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Jagiellońska,Legionowo

495 000 zł42 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 42,3 mkw, usytuowanego na 5. piętrze (blok 11-piętrowy z lat 70-tych). To idealna propozycja dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo marsz. Józefa Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 2 pokoje w sercu Legionowa cisza, zieleń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Piaski,Legionowo

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Jagiellońska,Legionowo

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Legionowo

568 700 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 51,70m2, składający się z 1 pokoju, salonu, kuchni, łazienki, holu, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

2 800 zł44 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku przy ul. Norwida 15. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł52 m² 12 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jagiellońska,Legionowo

530 000 zł42 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,1 mkw, usytuowane przy ulicy Cypriana Kamila Norwida w Legionowie. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny salon (16 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Piaski,Legionowo

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupokojowym o powierzchni 38 mkw, usytuowanego na osiedlu Piaski w Legionowie, przy ulicy Piaskowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Legionowo,mazowieckie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o wysokim standardzie, położone na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Korona Legionowa przy ul. Wyspiańskiego 2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kameralne mieszkanie w centrum Legionowa. Mieszkanie zlokalizowane jest w kompleksie nowoczesnych budynków z zamkniętym strzeżonym terenem dla mieszkańców. Pomimo lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Sobieskiego,Legionowo

505 000 zł42 m² 11 938,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1981 roku zlokalizowane w legionowie - Osiedle Sobieskiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Jagiellońska,Legionowo

644 000 zł52 m² 12 442 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Jagiellońska,Legionowo

546 000 zł42 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 42,3 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z ekspozycją okien na północ.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij