dowolna

Domy z cegły Legionowo - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 580 000 zł143 m² 11 048,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934roku, po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł552 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dla dwóch rodzin, wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom do remontu na dużej działce z potencjałem w Legionowie Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej i zielonej części Legionowa, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Funkcjonalny dom o powierzchni 280 mkw., podzielony na 3 całkowicie niezależne lokale, każdy z osobnym wejściem. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania wielopokoleniowego, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł90 m² 10 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nie każdy dom potrzebuje budowy od podstaw, żeby stać się miejscem na nowy początek. Czasem wystarczy dobra przestrzeń, solidna konstrukcja i remont wykonany z myślą o tym, żeby po.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł138 m² 11 231,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, styl i Doskonała Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł421 m² 4 748,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 417,19 m na który składają się 4 poziomy. Na poziomie -1 znajduje się: -kotłownia, -łazienka, -oddzielne wc, -kuchnia, -przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i panoramicznymi przeszkleniami, położony w spokojnej, zielonej części Legionowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w cenie mieszkania! 250 m2 | 7 pokoi | Legionowo | 5 min od pkp Szukasz domu z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł191 m² 13 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i zielonej części Legionowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz lasu. Nieruchomość o powierzchni 191.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

III Parcela,Legionowo

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący 210 m na dużej działce 1500 m cisza, zieleń, las Legionowo, ul. Świerkowa Działka: 1500 m Powierzchnia domu: 210 m Liczba pokoi: 7 Liczba kondygnacji: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Handlowa

Bukowiec A,Legionowo

915 000 zł90 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Są domy, które mają swoją historię, ale zostały stworzone na nowo z myślą o współczesnym komforcie życia. Solidna zabudowa z lat 70, która przeszła kompleksowy remont i dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazowiecka

Centrum,Legionowo

1 059 000 zł130 m² 8 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo już gotowe. Bezpośrednio! bez prowizji! Kupujący nie płaci podatku pcc! Piękny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej-szeregowej położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Bukowiec,Legionowo

1 020 000 zł110 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment jednorodzinny 110 m z garażem i ogródkiem kameralne osiedle 4 domów Oferuję atrakcyjny segment jednorodzinny o powierzchni 110 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł170 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronny, wygodny i funkcjonalny dom, wykończony z dbałością o szczegóły, w bardzo dobrej lokalizacji Legionowa, w okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Mazowiecka

Przystanek,Legionowo

1 680 000 zł143 m² 11 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Prezentujemy wyjątkowy dworek z 1934 roku , po generalnym remoncie. Nieruchomość będzie idealnym miejscem dla pary, rodziny 2+1 lub 2+2. Dworek znajduje się przy ul. Mazowieckiej w Legionowie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Bukowiec A,Legionowo

3 340 000 zł552 m² 6 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wyjątkowy dom, idealny dla osób szukających komfortu, wysokiej jakości wykonania i spokoju w otoczeniu natury. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Legionowa, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 500 000 zł180 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

III Parcela,Legionowo

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom w Legionowie z potencjałem! Oferujemy na sprzedaż dom 210 m2 (140 m2 + piwnicy użytkowa z oknami ) o dużym potencjale. Zarówno jako piękny , solidny dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Bukowiec,Legionowo

3 590 000 zł552 m² 6 503,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krucza

III Parcela,Legionowo

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż urokliwy, kameralny dom wolnostojący, zlokalizowany w Legionowie przy ulicy Kruczej. Nieruchomość, zarówno dom jak i posesja niezwykle zadbana, idealna dla niedużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec B,Legionowo

3 999 000 zł552 m² 7 244,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dom jednorodzinny wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 399 000 zł141 m² 9 927,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne i luksusowy dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość zamieszkania od zaraz nieruchomość Na powierzchni 140,92 m tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

985 000 zł163 m² 6 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Domy po wszystkich odbiorach- gotowe do zakupu Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów, położonych w okolicy słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, przestronny segment z dużym ogrodem w Legionowie Na sprzedaż jasny, w pełni wykończony dom o powierzchni 130 m, zlokalizowany w spokojnej części miasta - Legionowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Bukowiec,Legionowo

4 700 000 zł551 m² 8 526,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom inny niż wszystkie inspirowany Gaudím, stworzony z pasji - Niepowtarzalna willa dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż przestrzeni. W sercu zieleni, na 1700 m działki, powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

1 590 000 zł298 m² 5 335,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, wykończony z wysokiej jakości materiałów dom znajdujący się w cichej i urokliwej dzielnicy Legionowa - Legionowo Przystanek z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Centrum,Legionowo

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Działka 1370 m w ścisłym centrum Legionowa idealna pod inwestycję. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1370 m , położona w samym centrum Legionowa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu lokal mieszkalny (wspólna, oddzielona działka) w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w bardzo spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

3 999 000 zł552 m² 7 244,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Legionowo,mazowieckie

985 000 zł163 m² 6 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Bukowiec,Legionowo

4 700 000 zł551 m² 8 526,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Niepowtarzalny dom inspirowany dziełami architekta Gaudiego Są domy, które imponują metrażem. Są też takie, które zachwycają designem. Ale są i te wyjątkowe - stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Legionowo,mazowieckie

1 900 000 zł266 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Sprzedam dom gotowy do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych na granicy Legionowa i Jabłonny. Dom i działka: - powierzchnia użytkowa: 266m2. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Bukowiec A,Legionowo

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:954 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z garażem wolnostojącym położonych w Legionowie przy ul. Spokojnej. Jeśli szukasz rentownej inwestycji lub po prostu dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Legionowo,mazowieckie

7 900 zł198 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący dom w ogrodzie. Dom utrzymany jest w konwencji otwartej. Parter z salonem, kuchnią i gabinetem, bądź sypialnią. Na parterze łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Ludwisin,Legionowo

2 800 000 zł308 m² 9 082,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalny dom wolnostojący z 1993 r. o powierzchni 308 m2 znajdujący się w cichej i zielonej okolicy w centrum Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 250 000 zł110 m² 11 415,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:954 m²