dowolna

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Legionowo - Lista anonsów

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łajski,Legionowo

799 000 zł149 m² 5 714,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferuję Państwu ostatnie dwa domy w inwestycji Domy Nowodworska w miejscowości Łajski obok Legionowa. Ta oferta dotyczy domu nr 10. Domy są gotowe cena W związku z aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łajski,Legionowo

849 000 zł149 m² 5 714,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferuję Państwu ostatnie dwa domy w inwestycji Domy Nowodworska w miejscowości Łajski obok Legionowa. Ta oferta dotyczy domu nr 11. Domy są gotowe aspekty formalne Nieruchomość z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Legionowo,mazowieckie

2 390 000 zł229 m² 10 436,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Sprzedam dom o powierzchni 229m2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem w zielonej części Legionowa w otulinie lasu. Projekt domu został doskonale odwzorowany i zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz

Legionowo,mazowieckie

7 900 zł145 m² 54,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Niepowtarzalna, przedwojenna willa po kapitalnym remoncie w Legionowie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

795 000 zł126 m² 6 289,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nieruchomość położona w Józefowie koło Legionowa, gm. Nieporęt Dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu o spójnej, nowoczesnej architekturze. Na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łajski

Łajski,Legionowo

1 100 000 zł164 m² 6 695,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Klimatyczny, przytulny dom na pięknie położonej działce w miejscowości Łajski przy samej granicy z Legionowem. Działka 905 m. porośnięta sosnami i brzozami, z założonym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł169 m² 4 437,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesne domy zlokalizowane na bliskich przedmieściach Legionowa. Wszystkie media miejskie, zagospodarowana działka. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec,Legionowo

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż bliźniak parterowy o powierzchni ok. 150 mkw + piwnica z osobnym wejściem około 100 kw znajdujący się w Legionowie na Bukowcu. Dom składa się z dużego jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Legionowo,mazowieckie

1 777 777 zł156 m² 11 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dzień dobry! Mam do sprzedania działający hostel. Hostel funkcjonuje tu od 2 lat. Pełne obłożenie na umowach długoterminowych. Gotowiec inwestycyjny. Przy zakupie przekazuję cały "know how". Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Legionowo,mazowieckie

749 000 zł125 m² 5 988,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Jeżeli szukasz miejsca do zamieszkania w cichej spokojnej okolicy jednocześnie z dobrą komunikacją i pełną infrastrukturą, jeżeli cenisz swój komfort i czas to ta oferta na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wardenckiego

Legionowo,mazowieckie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom dla ciebie Ściany działowe ,rozklad pomieszczeń, rozmieszczenie punktów elektrycznych i hydraulicznych tak jak Ty chcesz. Bez zbędnych przeróbek na etapie wykończenia. Na życzenie wykonamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 110 000 zł422 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Sprzedam piękny dom w zabudowie wolno stojącej , o powierzchni całkowitej 422 m, położony w okolicy Legionowa, w Stanisławowie Drugim, w otulinie lasów nieporęckich. Dom stoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Przystanek

Przystanek,Legionowo

650 000 zł162 m² 4 012,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

bliźniak w Legionowie, rok budowy 2006, możliwość przyłączenia kanalizacji, linii telefonicznej; blisko do szkoły (sp2 - 200 m), terenów rekreacyjnych, przystanku ztm (100 m), stacji pkp (1 km);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamienna

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł130 m² 3 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom jednorodzinny w zabudowie blizniaczej w stanie surowym zamknietym. Cicha spokojna okolica. W poblizu szkola przedszkole sklep przystanek autobusowy stacja pkp apteka kosciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Legionowo,mazowieckie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam dom jednorodzinny bezpośrednio o powierzchni mieszkalnej 120 m. posiada: 2 pokoje o powierzchni 19 m, 2 pokoje o powierzchni 14 m, salon/kuchnia 37,5 m, dwie łazienki 8 m, 4m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krucza

Przystanek,Legionowo

920 000 zł260 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny w bliskiej zabudowie granicy w stanie bdb.Parter:gabinet (9,7),łazienka z kabiną prysznicową, hall,przestronny salon z kominkiem (23,7),jadalnia z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bandurskiego

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom energooszczędny Bezpośrednio sprzedam bardzo funkcjonalny, nowy, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w Legionowie na kameralnym osiedlu nowych domów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Ludwisin,Legionowo

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Cena orientacyjna, projekt z Biura archon "dom w chabrach" lustrzane odbicie z modyfikacją jednej ściany wyprostowana zewnętrzna ściana garażowa. W kuchni i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kwiatowa

Legionowo,mazowieckie

3 600 zł220 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję Państwu do wynajęcia dom w dzielnicy willowej Legionowa na Bukowcu przy ulicy Kwiatowej. Miejsce to charakteryzuje cisza, spokój, zieleń, zapach lasu, śpiew ptaków. Działka bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Projektowana

Legionowo,mazowieckie

250 000 zł640 m² 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzedam dzialke 640m2 w legonowie z domem ul.Projektowana 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek posiada parter i piętro oraz dużą piwnice. W piwnicy można zaadaptować dodatkowo dwa pomieszczenia na pokoje. Budynek posiada 2 duże pokoje 16mkw każdy, 2 mniejsze pokoje 10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legionowo

Legionowo,mazowieckie

198 000 zł90 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom energooszczędny, stan deweloperski, wysoki standard. Budowa realizowana na działce Klienta. Przykładowo wybrany i wyceniony projekt niewielkiego domu parterowego Z15 z pracowni z500 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suwalna

Łajski,Legionowo

570 000 zł170 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Dom wolnostojący - Legionowo-Łajski o powierzchni 170m2. Działka ok.950m2 ,kształt regularny prostokątny. Dół wykończony- 3 sypialnie, łazienka +wc, salon + kuchnia w półotwarta. Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek z półtora pustaka z luftem. Centralne ogrzewanie na paliwa stałe (węgiel , drzewo) lub gaz. Nowe aluminiowe grzejniki. Wymienione okna 5-cio komorowe. Blisko 2 szkoły oraz 3 przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ludwisin

Ludwisin,Legionowo

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:538 m²

Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni całkowitej 114m2. Składa się z salonu 30m2, dwóch sypialni po 12m2, dużej kuchni 12m2, przedpokoju, holu, łazienki z wc. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rejtana

Legionowo,mazowieckie

165 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Witam Do sprzedaży segment skrajny, zlokalizowany w Legionowie przy ul. Rejtana 6. Najlepsza lokalizacja w Legionowie. Wszystkie media miejskie.Prąd,woda,gaz,kanalizacja.Oferta inwestora - rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

980 000 zł752 m² 1 303,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Legionowo dom-rezydencja do wykończenia, oraz część biurowo-warsztatowa 170 m i nieużytkowy strych 140 m, razem 752 m2. Dom stan surowy otwarty 370 m2, wybudowany metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł133 m² 3 878,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Więcej informacji na naszej stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

480 000 zł215 m² 2 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam dom w stanie surowym zamknietym w Legionowie dobra lokalizacja ,kolo domu przystanek komunikacji lokalnej,dobry dojazd do Warszawy,dach w kolorze grafitowym,jasna elewacja,w srodku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Funkcjonalny nowy dom położony na częściowo zadrzewionej działce 1200m2, w spokojnej okolicy, blisko centrum Wieliszewa. Budowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych wg projektu star.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:749 m²

Sprzedam (nie bez żalu) super funkcjonalny dom w bardzo dobrym stanie z powodu wyjazdu. Dom w drugiej linii zabudowy, odsunięty od cichej uliczki, na działce 7,5 ara, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł190 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji agencji. Pół bliźniaka w zielonej dzielnicy Legionowa. Cisza, spokój, w pobliżu lasy chotomowskie. Na parterze znajdują się salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ludwisin

Ludwisin,Legionowo

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji agencji. Dom na osiedlu Ludwisin. W pobliżu las, szkoła, przedszkole, targowisko, przystanek komunikacji miejskiej. Na parterze znajduję się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

485 000 zł215 m² 2 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

sprzedam dom o powierzcni calkowitej 215 ,stan surowy otwarty, ok. 25 km do wa-wy,cicha ,spokojna okolica ,obok komunikacja lokalna ,ktora dojezdza do szkoly podstawowej i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

535 000 zł215 m² 2 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

sprzedam dom o pow.calkowitej 215m, uzytkowej 175,w cichej czesci legionowa,blisko szkola podstawowa i gimnazjum,przedszkola,centrum handlowe,obok domu komunikacja miejska ktora dojezdza do szkol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

190 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom gotowy pod klucz można się wprowadzić od zaraz. Okazja pilnie! Na sprzedaż dom wolnostojący z porothermu(najcieplejszy materiał-czerwona cegła). Wszystkie media. Osiedle powstało w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Legionowo,mazowieckie

580 000 zł90 m² 6 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i cichych części Legionowa. Blisko do centrum, szkół, przedszkola. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 90 m2. wysokość pomieszczeń: 2,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Super dom dla rodziny Z dziećmi * okazja * Cena została obniżona do szybkiej sprzedaży (cena do negocjacji) Sprzedam dom jednorodzinny zbudowany z wysokiej jakości materiałów położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

749 000 zł197 m² 3 802,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam bezpośrednio dom parterowy zbudowany w 2008 roku do zamieszkania tel   Pilne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grudzie

Legionowo,mazowieckie

690 000 zł152 m² 4 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

blizniak calkowicie wykonczony,podlogi podgrzewane,jacuzzi,kabina z biczami wodnymi,kostka dookola budynku,ogrodzenie kute,alarmy rozprowadzone,internet,mile sasiectwo,kupujacy nie placi pcc od kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Róż

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Na działce znajduje się budynek gospodarczy z garażem,gaz i woda miejska w ulicy