dowolna

Domy pod klucz Legionowo - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suwalna

Łajski,Legionowo

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Black friday promocja cenowa Tylko teraz cena obniżona z 1 650 000 zł na 1 590 000 zł. Oferta limitowana czasowo. Elegancki dom z dużą działką w Legionowie idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górnośląska

Legionowo,mazowieckie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Z nami kupisz bezpiecznie! Narożny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej około 120 m2, powierzchni mieszkalnej 79,66 m2. W ofercie podane jest powierzchnia z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

III Parcela,Legionowo

575 000 zł85 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

695 000 zł108 m² 6 435,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 108 m | (na górze możemy zrobić 2 bądź 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

III Parcela,Legionowo

575 000 zł85 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 350 000 zł111 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Wyjątkowy dom w Legionowie klasyczny, elegancki charakter, komfort i doskonała lokalizacja w zielonej części miasta. Dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Józefa Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

695 000 zł118 m² 5 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 118 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Bukowiec,Legionowo

3 590 000 zł552 m² 6 503,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dla dwóch rodzin, wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

595 000 zł85 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

1 390 000 zł211 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom z potencjałem w centrum Legionowa idealny do mieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż przestronny dom zlokalizowany w samym sercu Legionowa. Ze względu na doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bukowiec B,Legionowo

3 999 000 zł552 m² 7 244,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej na skraju Puszczy Legionowskiej! Dane techniczne: nowoczesny, duży dom jednorodzinny wybudowany tradycyjną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana III Sobieskiego

Sobieskiego,Legionowo

999 999 zł130 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 130 m , usytuowany na działce 550 m w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji niemal w samym sercu Legionowa. Zaledwie kilka kroków dzieli go od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 130 m | 5 pokoi | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 399 000 zł141 m² 9 927,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne i luksusowy dom parterowy w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość zamieszkania od zaraz nieruchomość Na powierzchni 140,92 m tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

675 000 zł84 m² 8 006,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 84,31 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, przestronny segment z dużym ogrodem w Legionowie Na sprzedaż jasny, w pełni wykończony dom o powierzchni 130 m, zlokalizowany w spokojnej części miasta - Legionowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jagiellońska,Legionowo

2 190 000 zł523 m² 4 187,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Komfortowy dom z ogrodem idealny także pod działalność! Na sprzedaż: przestronny, wolnostojący dom o pow. 523 m na dużej działce (2075 m ) Legionowo Oferuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Przystanek,Legionowo

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

675 000 zł87 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 87 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Jagiellońska,Legionowo

980 000 zł79 m² 12 405,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 79 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czarnieckiego

Ludwisin,Legionowo

1 290 000 zł149 m² 8 663,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:158 m²

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalny, dwukondygnacyjny segment o powierzchni 147 m , położony w sercu Legionowa, w spokojnej części dzielnicy Ludwisin. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 450 000 zł211 m² 6 872,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, częściowo podpiwniczonego, o łącznej powierzchni 300 m2 i użytkowej 211 m2, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni 629.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

527 000 zł80 m² 6 587,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy nową kameralną inwestycję zlokalizowaną w Chotomowie - idealne połączenie wygody miejskiego życia z bliskością natury. Oddanie październik / listopad tego roku. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

980 000 zł90 m² 10 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:445 m²

Przedstawiamy urokliwy dom parterowy, wolnostojący, bez podpiwniczenia, o powierzchni 90 m , usytuowany na zadbanej działce o powierzchni 445 m . Ta nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wileńska

Przystanek,Legionowo

1 590 000 zł298 m² 5 335,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, wykończony z wysokiej jakości materiałów dom znajdujący się w cichej i urokliwej dzielnicy Legionowa - Legionowo Przystanek z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

980 000 zł90 m² 10 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Ludwisin,Legionowo

1 500 000 zł211 m² 7 109 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

527 000 zł80 m² 6 587,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy nową kameralną inwestycję zlokalizowaną w Chotomowie - idealne połączenie wygody miejskiego życia z bliskością natury. Lokalizacja: - stacja pkp - Legionowo Przystanek - 800m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Speak pl, eng, ru, ukr Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, który zapewnia pełną prywatność i komfort życia jak w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

3 999 000 zł552 m² 7 244,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 370 000 zł100 m² 13 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Obecnie jest to oferta przedsprzedaży segmentu, który będzie oddany na październik 2025r. (Dostępne lokale 3,4,6). Do lokalu przynależą dwa miejsce postojowe (dodatkowo płatne 25 000 zł jedno).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

500 000 zł85 m² 5 854,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Obecnie jest to oferta przedsprzedaży segmentu, który będzie oddany na październik 2025r. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe. Możliwe jest wykończenie pod klucz, wtedy cena całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Legionowo,mazowieckie

1 399 000 zł145 m² 9 648,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie dwulokalowej, zlokalizowany w malowniczym Józefowie (gmina Nieporęt, powiat legionowski) Nieruchomość graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Legionowo,mazowieckie

1 900 000 zł266 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Sprzedam dom gotowy do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych na granicy Legionowa i Jabłonny. Dom i działka: - powierzchnia użytkowa: 266m2. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

III Parcela,Legionowo

2 199 000 zł180 m² 12 216,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, cichy, ukryty wśród zieleni dom, idealny dla rodziny, czy też Klientów szukających spokoju i wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Przystanek,Legionowo

1 550 000 zł312 m² 4 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego, wolnostojącego domu w Legionowie! W bliskiej okolicy przystanek autobusowy oraz 2 km od domu stacja pkp Legionowo Przystanek! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Przystanek,Legionowo

710 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowa inwestycja w Legionowie Inwestycja składa się z pięciu budynków dwu lokalowych ( 10 lokali). Cena: 710 000,00zł brutto za stan deweloperski + ogródek i dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cieszyńska

Legionowo,mazowieckie

1 340 000 zł130 m² 10 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezposrednio (właściciel) do sprzedania wykonczony segment W ciekawej okolicy? ? Gotowy do wprowadzenia się! ?zapraszamy do poznania się z ofertą.