dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Legionowo Centrum

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

1 039 000 zł90 m² 11 544,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:47 m²

Bez Prowizji | Na wyłączność | Gotowy do zamieszkania!_____ 5-pokojowy segment z prywatnym ogrodem - Bezczynszowy- legionowo Centrum powierzchnia: łącznie ok. 90 m2 powierzchni użytkowej 59,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

1 199 000 zł131 m² 9 152,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez prowizji! Kupujesz bezpośrednio od Inwestora Prywatnego nowoczesny bliźniak 131 M | działka 450 M | ogrzewanie podłogowe na 3 kondygnacjach Prezentujemy wyjątkową inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo

500 000 zł45 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Legionowa przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Reymonta, doskonała lokalizacja pod biznes. Do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie (do wykończenia) z piwnicą. Wymieniona instalacja elektryczna, hydraulika, na ścianach gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w centrum Legionowa obok Urzędu Skarbowego w nowym budownictwie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

445 000 zł46 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z nami kupisz bezpiecznie! Klasyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, które zostało powiększone o część klatki schodowej. Układ mieszkania: salon od strony wschodniej z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

440 000 zł46 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum legionowa a jednoczenie z dala od miejskiego zgiełku. Kameralne osiedle " Batorego" - 3 pokoje do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym! Lokalizacja idealna dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie jednostronne, o ekspozycji okien na północ, w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 4 piętrze bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie na os. Batorego. Osiedle zielone, spokojne, z pełną infrastrukturą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Centrum,Legionowo

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Prezentujemy połowę bliźniaka ze strychem i piwnicą, położoną w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Centrum,Legionowo

370 000 zł28 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Centrum,Legionowo

66,67 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przestronny lokal użytkowy na parterze Z witrynami na różne rodzaje działalności o powierzchni 42 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Legionowa. Lokal może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Legionowo

Centrum,Legionowo

72,52 zł/m²131 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Firma Derbin Nieruchomości, pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą najmu świeżo wyremontowanego lokalu w Legionowie. Nieruchomość wprost idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

509 000 zł48 m² 10 706,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Legionowo | ul. Jagiellońska 4 | 47,54 m | 3. piętro | 3 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,54 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Legionowo

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ul. Warszawskiej 40 w Legionowie. Mieszkanie trzypokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Centrum,Legionowo

418 500 zł47 m² 8 904,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w Centrum Legionowa, położone przy Alei 3-go Maja. Trzy pokoje - dwie sypialnie oraz salon i wyjściem balkon, łazienka z wc. Kuchnia widna z szafkami Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Legionowo

519 000 zł48 m² 10 917,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Legionowo

Centrum,Legionowo

15 500 zł600 m² 25,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala po produkcji spożywczej, łącznie 600 m2, położona w Legionowie. Hala ma wysokość od 4,2 do 5 m. Dostęp przez poziom 0 jak i z niskiej rampy. Kilka wejść do obiektu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Centrum,Legionowo

575 500 zł53 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwustronne - 3 pokoje, balkon, komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie jest odświeżone, nieumeblowane. 3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

500 000 zł46 m² 10 967,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Centrum,Legionowo

4 500 000 zł851 m² 5 288,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:776 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Legionowa Lokalizacja: ul. Cypriana Kamila Norwida, legionowo prestiżowy adres w samym sercu miasta, z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Reymonta

Centrum,Legionowo

53,57 zł/m²140 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Legionowa Powierzchnia: 140 m Lokalizacja: centrum Legionowa, wejście od ulicy Układ: trzykondygnacyjny przestronny i funkcjonalny Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Legionowo

Centrum,Legionowo

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w samym centrum Legionowa, w pobliżu kluczowej infrastruktury miejskiej, sklepów, placówek usługowych i doskonałej komunikacji. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

379 999 zł37 m² 10 270,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do pokazania od stycznia. Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w samym centrum Legionowa przy ul. Warszawskiej. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Centrum,Legionowo

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Warszawskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie mcdonalda i Urzędu Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

599 000 zł50 m² 11 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Legionowo

Centrum,Legionowo

8 200 zł296 m² 27,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni o 296 m2, położony w Legionowie. Hala ma wysokość od 3,3 m do 3,8 m. Dostęp przez dwie bramy z poziomu 2 o wymiarach 3 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Legionowo

599 000 zł50 m² 11 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Centrum,Legionowo

1 209 000 zł131 m² 9 229,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do końca listopada black friday - 40 000 zł od ceny 1249 000 zł bez prowizji! legionowo przy Arenie| 5 pokoi | 131 m2 | Odkryj harmonię luksusu, nowoczesnego designu i inteligentnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Centrum,Legionowo

2 200 zł45 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Idealne na wynajem dla osoby pracującej w Legionowie lub okolicy. Dobra lokalizacja w centrum Legionowa. Jeśli szukasz niewielkiego mieszkania.